By | January 11, 2022

[ad_1]

הפחדים שלך מגנים עליך מפני סכנות רבות. בכל פעם שאתה מתמודד עם מצב מסוכן אתה נבהל מפחד עז. לתחושה זו יש תפקיד מגן.

כשאתה מפחד שמשהו רע עלול לקרות לך, אתה מאוד זהיר. כשאתה אדיש למצבים מסוכנים ולא נבהל מכל פחד למרות שאתה בסכנה, אתה לא שם לב למה שאתה עושה. אתה עלול ליפול בפח רק בגלל רשלנותך.

רוב האנשים מנסים להעלים את הפחדים שלהם, מתוך אמונה שהם לא מוצדקים ושלפחדים שלהם יש רק משמעות שלילית. עם זאת, התפקיד העיקרי של כל פחד הוא מגן. כשאתה מפחד אתה לא עושה את הטעויות שאתה עושה בדרך כלל כשאתה רגוע ודעתך מוסחת.

כל הגיבורים תמיד מפחדים מהמצבים המסוכנים שהם צריכים להתמודד איתם. אף אחד לא עובר חוויות מסוכנות מבלי להרגיש כמה הם באמת מסוכנים הודות לפחדים שלו.

כשאתה מפחד, אתה מבין שאתה צריך להיות רציני. אתה מבין שאתה בבעיה.

אל תפחד מהפחדים שלך. אתה חייב לפחד מסכנות רבות כי כך תיזהר ותגן על עצמך. אתה צריך למעשה לפחד מהאדישות שלך למצבים מסוכנים.

עם זאת, הפחדים שלך עלולים לגרום לשיתוק, ולהשפיע לרעה. זה אומר שאתה חייב להיות מסוגל לגלות אומץ, מלבד לפחד.

לכן, אם אתם חסרי ביטחון ומפחדים, הפתרון האמיתי עבורכם אינו ביטול הפחדים שלכם. אתה צריך לעבור מצבים מסוכנים בזמן שאתה מפחד ממה שיכול לקרות לך. כך תתחזק ותלמד איך להראות אומץ בחיים, גם כשאתה מפחד. אתה גם תפסיק להיות עם פחדים לא מוצדקים שנוצרו על ידי מחשבות אבסורדיות.

תעזרו בתרגום משמעות החלומות שלכם מכיוון שהמוח הלא מודע נותן לכם מידע על המציאות שלכם ועל מה שיכול לקרות לכם בעתיד. אתה לומד כיצד להגן על עצמך וכיצד להכין תוצאות עתידיות חיוביות.

המוח הלא מודע הוא המוח של אלוהים. זוהי אמת מדעית ודתית שתשנה לחלוטין את העולם כעת, לאחר שהצלחתי לפשט ולהבהיר את השיטה המסובכת, המעורפלת וגוזלת הזמן של פירוש חלומות שגילה קרל יונג.

זו השיטה היחידה שמתרגמת במדויק את דברי האל בחלומות מכיוון שיונג חיפש את המשמעות של שפת החלום כמו ארכיאולוג שחיפש את המשמעות של שפה עתיקה. הוא לא עיוות את משמעות החלומות בהשערותיו. עקבתי בדיוק אחר השיעורים שלו, על סמך שיטת פירוש החלומות שלו. זה אומר שלא עיוותי את משמעות החלומות עם ההשערות שלי.

פעלתי בדיוק לפי שיטתו של קארל יונג כדי לגלות את המשמעות של סמלי חלומות רבים. הייתי צייתנית עוד יותר להדרכה האלוהית בחלומות. הייתי צייתנית עוד יותר להדרכה האלוהית בחלומות. זו הסיבה שיכולתי לגלות מה קיים באזור הלא ידוע של המוח והנפש שלנו.

התרגומים המדעיים מסובכים מכיוון שעלינו לנתח פרטים רבים ולקשר מידע זה לפרטים רבים אחרים. אתה בר מזל כי הצלחתי לפשט את התהליך הזה, מלבד גילוי המשמעות של סמלי חלומות רבים שיונג הזכיר מבלי להסביר את משמעותם.

היום יש לך שיטה בטוחה של פסיכותרפיה, העצמת נפש והתפתחות רוחנית כי אתה יכול להבין בקלות את שפת החלומות המורכבת בזכות הפשטות שלי, וקודם כל, בזכות התגליות של קארל יונג. המחקר שלי והתגליות שלי משלימים את עבודתו של קרל יונג, ומוכיחים לעולם שכל אחד חייב ללמוד את שיטת פירוש החלומות שלו במקום לבזבז זמן בשיטות שגויות.

המוח הלא מודע האלוהי שמייצר את חלומותיכם יראה לכם את כל הסכנות שתאלצו להתמודד איתם בעתיד, כדי שתוכלו להימנע מלפול למלכודות מסוכנות. אתה תהיה מוגן על ידי ידע יקר, אבל תצטרך להיות גיבור במספר מקרים. אתה לא תהיה שחקן פחדן וצבוע. הנוכחות שלך ועבודתך חייבות לעזור לעולם למצוא חוכמה ושלווה.

זה אומר שלא תהיו שטחיים ואדישים. אתה תגן על הצדק של אלוהים, המבוסס על סליחה וחמלה. הצדק של אלוהים מגנה גם את הרע.

בני אדם צריכים לפחד מעונשיו של אלוהים, אבל רוב האנשים לא מאמינים בקיומו של אלוהים. אפילו כשהם עושים זאת, הם נוטים להאמין שאלוהים סולח על הכל כי הוא מבין את חוסר השלמות שלנו.

אלוהים הוא מלאך אמיתי, וזו הסיבה שהוא לא יכול לקבל את הרוע שלנו. כולם נענשים בדרכים רבות בכוכב הלכת המסוכן שלנו, אשר נוצר במיוחד מתוך כוונה לעבוד כמו בית חולים פסיכותרפי על הטירוף שלנו. אנחנו למעשה שדים שקיבלו מצפון אנושי זעיר מאלוהים. זו הסיבה שאנו נענשים בדרכים רבות בכוכב הלכת העוין שלנו, שבו אסונות טבע רבים, מחלות, חרקים וחיות בר מסוכנות מאיימות על הישרדותנו.

העובדה שאנחנו צריכים לפחד מאלוהים היא סיבה נוספת לכך שיש פחדים היא חיובית. כאשר אתה בן אדם מודע ואתה מבין שאתה חייב לשים לב להתנהגות שלך, אתה מבין שאתה לא יכול להתנהג כמו ילד, אתה לא יכול להיות אלים ולא הוגן, ואי אפשר להיות חסר משמעות ואדיש לכאב האנושי.

אדם הגיוני ורגיש תמיד מפחד לפגוע ברגשות של אחרים. אדם הגיוני ורגיש מפחד מסכנות רבות אחרות ומהשלכותיהן.

אם אתה בן אדם חכם, אתה מפחד ממה שרע וזו הסיבה שאתה תמיד מאוד זהיר.

אנשים אלימים לא מפחדים מאף אחד. הם אגרסיביים וגסים. אנשים שלווים תמיד מפחדים מאנשים אלימים כי הם יודעים שאלו האלימים לא מכבדים אף אחד.

אנו מרגישים בטוחים כאשר אנו נמצאים עם אנשים החוששים מסכנות רבות, ולכן, מכבדים חוקים רבים. אנחנו מפחדים ממי שלא מכבד את כולם והכל.

מי שמזלזל באחרים ולא אכפת לו מהרווחה הכללית לא מפחד מכלום כי נשלט על ידי האנטי-מצפון האבסורדי והמרושע שלהם, שהוא המצפון הפרימיטיבי שלהם. מי שמכבד את צדקתו של אלוהים מפחד מעונשיו של אלוהים כי יש להם מצפון אנושי חזק והם לא רוצים להיות רשעים. הם רוצים להיות עם אלוהים ולקבל את הגנתו.

לכן, המשמעות של פחד היא לא תמיד שלילית. למען האמת, פחד הוא שלילי רק כאשר הוא נוצר על ידי אנטי המצפון שלך.

כאשר הפחדים שלך הם תוצאה של הבנתך את כל הסכנות המאיימות על שלוות הנפש שלך, פחדים אלה מגנים על בריאותך הנפשית ועל ביטחונך. כאשר הפחדים שלך הם תוצאה של הבנתך את הטעויות ההתנהגותיות שאתה עושה בזמן שאתה לא צריך להתנהג כך, הפחדים האלה מדאיגים את מצפונך. הם מראים לך שאתה צריך להפסיק לעשות טעויות ולזכור את הדרכתו של אלוהים.

כל הפוביות הן תוצאות של טעויות התנהגותיות. פוביה היא עונש והגנה.

אתה מפחד מאוד ממשהו בכל פעם שאתה עושה טעויות חמורות כי הטעויות האלה גורמות לך בהדרגה לאבד את דעתך. אתה צריך להבין שמה שאתה עושה מסוכן מאוד ליציבות הנפשית שלך.

אתה יכול להבין את המשמעות של כל פוביה על ידי לימוד שפת החלום הסמלית מכיוון שכל הפוביות מוסברות בבירור כאשר אנו מבינים את המשמעות הסמלית של מה שמישהו מפחד ממנו. למשל, מי שיש לו פחד לא הגיוני מעכבישים חושש מאוד מההשלכות העתידיות של רשלנותו, כי הוא עושה טעויות יקרות שיהיו להן השלכות טרגיות.

העכביש בחלומות מייצג את ההכרח לפעול מהר כדי לתקן טעות גדולה לפני שיהיה מאוחר מדי. אם אתם סובלים מארכנופוביה – מה אומר שיש לכם פחד חריג מעכבישים, זה אומר שאתם חוששים ממה שעלול לקרות לכם בעתיד. אתה חייב להפסיק בדחיפות לעשות טעויות.

תעזרו בתרגום חלומות מכיוון שהמוח הלא מודע נותן לכם הדרכה ברורה. אתה תבין את הטעויות שלך, וגם תבין איך לתקן כל טעות ולהפוך לבן אדם חכם ורגיש.

[ad_2]

Source by Christina Sponias

Leave a Reply

Your email address will not be published.