By | January 9, 2022

[ad_1]

אחת השאלות הנפוצות ביותר במהלך קריאת טארוט נוגעת בדרך כלל לענייני רומנטיקה ושותפויות. באופן טבעי, אנשים מתייעצים עם הטארוט כדי לקבל תשובות על אהבה. אפשר היה לצפות שרוב האנשים ירצו ידע על חיי האהבה העתידיים שלהם: מי ומתי אותו מישהו מיוחד ייכנס לחייהם. עם זאת, רבים מגיעים לטארוט כדי לקבל הדרכה לגבי מערכת יחסים נוכחית. בדרך כלל, אלו מערכות היחסים שהגיעו לקיפאון. במקרים אלו, מערכות היחסים איבדו את תחושת הכיוון או המטרה.

לטארוט יש יכולת יוצאת דופן לחשוף את האזורים בזוגיות שמתקשים. חשוב מכך, הטארוט יכול לזהות את סוגיות המפתח המתרחשות בתוך כל אחד מבני הזוג. לעתים קרובות זה מתייחס להתפתחות הרגשית של כל אדם, לציפיות ולחוויות העבר שמוקרנות לתוך מערכת היחסים. אפשר לקוות שהטארוט יגיד לנו בדיוק מה אנחנו צריכים לעשות כדי להחזיר את ההרמוניה למערכת יחסים. למען האמת, זה לא תמיד כך. לא פעם, הטארוט רק פותח את הדלת לידע הפנימי שלנו. כל אחד מחזיק בתשובות הדרושות לו. הטארוט הוא צינור, כלי ניחוש המאפשר לך לגשת אל הלא מודע והגבוה שלך. בסופו של דבר, אתה תמיד המדריך הטוב ביותר שלך.

כאשר משתמשים בטארוט לתשובות על מערכת יחסים, חשוב להכיר בכך שיש כמה קלפים משמעותיים המפקפקים לעתים קרובות בכוונות ובמניעים שלך. כרטיסים אלו משקפים פעמים רבות צומת דרכים חשובה הדורשת ממך להסתכל לתוך עצמך כדי לקבל החלטות חשובות. הם מעודדים אותך להסתכל היטב על מערכת היחסים שלך ולשאול את עצמך אם מערכת היחסים הזו היא משהו שהוא לטובתך. חשוב לזכור מה הטארוט מלמד אותנו. הם שם כדי להדריך אותנו בדרכנו. הם תמיד משקפים את רמת הצמיחה האישית וההתפתחות הרגשית שלנו. במקרים מסוימים, הטארוט נמצא שם כדי לנתב אותנו מחדש, כדי להזכיר לנו שעשינו את הבחירה הלא נכונה או שהפכנו לעיוורים לאמיתות שלנו.

למרות שחליפת הגביעים ממלאת לעתים קרובות תפקיד חשוב בטארוט אהבה, הם לא הקלפים היחידים שמתארים בעיות ביחסים. כפי שציינתי קודם, יש עוד קלפים משמעותיים שדורשים ממך לשאול את עצמך כמה שאלות חשובות. חלקם ברורים למדי כמו שלושת החרבות, השטן או המאהב. עם זאת, יש כמה שהם לא ברורים. אלו הם הקלפים של הנזיר, המוות ושני החרבות.

משמעויות קלף הטארוט הנזיר בקריאת טארוט אהבה

באופן מסורתי, הנזיר הוא מחפש האמת והחוכמה. לעתים קרובות הוא מייצג את מסעו של המחפש אל הלא נודע. דרכו של הנזיר היא דרך צללית. הפנס שהוא נושא מסמל את המראה לעצמינו. זו חוכמה שנמצאת בכולנו. זה הכוח לראות את עצמנו כפי שאנחנו באמת.

פרשנות נפוצה נוספת של הנזיר היא הזקן החכם או היועץ. מבחינה זו, הוא שליח האמת, החושף את חשיבותה של מחשבה מוקדמת והקפדה. מכיוון שהנזיר יכול להיות נושא אור, הוא שם כדי לחלוק את הידע שלו ולהאיר את הדרך עבור אחרים. הוא מנחה את המחפש אל עבר ידיעה עצמית וקבלה עצמית.

כאשר הנזיר נמשך לקריאת טארוט אהבה, הוא בדרך כלל מייצג צורך לעצור. זה זמן להערכה. במונחים של מערכת יחסים שהגיעה לצומת דרכים, הנזיר מעודד אותך להיכנס פנימה ולמצוא את האמת שלך. הנזיר עשוי להצביע על כך שההתמקדות שלך במערכת היחסים שלך תצטרך לשנות. זה לא הזמן להעמיד את מערכת היחסים שלכם בראש סדר העדיפויות. ישרת אותך יותר אם תאפשר לעצמך את החופש לעשות חשבון נפש. למרות שעשויה להיות בדידות מסוימת, המטרה הסופית תהיה חוויה מעוררת שינוי. לאחר תקופה של התבוננות פנימית, ייתכן שתהיה מוכן לפתור את העניינים עם בן הזוג שלך. נקודת מבט חדשה ותחושת מטרה יכולות להוסיף מידע רב ערך הן לך והן עבור השותף שלך.

משמעויות קלפי טארוט מוות בקריאת טארוט אהבה

המוות אינו סוף, אלא הוא חלק ממחזור גדול יותר. למרות שהמוות קשור לעתים קרובות למשהו שהוא הרסני, זה באמת הזדמנות למשהו הרבה יותר גדול. המוות שותל את הזרעים לצמיחת המחר. מוות הוא מעשה של נדיבות כיוון שהוא מנקה ומטהר את שאריות חיינו הישנים.

באופן מסורתי, המוות הוא קלף השינוי. זה מסמל את תחילתו של שינוי עמוק. בקריאה בטארוט, קלף המוות מציין שמחזור חיים נוסף הסתיים והתחיל מחזור חדש. זה יכול להתייחס להשלמת שלבי חיים חשובים או מערכות יחסים. עם זאת, לעתים קרובות זה מסמל מטמורפוזה. זוהי הלידה מחדש של הנפש של האדם. אמונות ורעיונות ישנים מושלכים לחדשים. במהותו, זהו מוות מטפורי, לא מוות מילולי. בקריאת טארוט, מוות מתייחס לטרנספורמציה המתרחשת בלב העמוק ביותר של האדם.

אסוציאציה נפוצה אחת לקלף טארוט מוות היא התפוגגות של מערכת יחסים רומנטית. זה נכון במיוחד עבור מערכות יחסים שנעצרו. זה לא תמיד המצב. המוות הוא קריאת השכמה. זה מזכיר לנו לפתוח את העיניים ולאמץ את העולם שסביבנו. בהקשר זה, זה עשוי להתייחס לחוסר הפרספקטיבה שלנו. קלף המוות מעודד אותך להסתכל היטב על מערכת היחסים שלך. סביר מאוד שהשיטות הישנות שלך לתקשורת מיושנות. חשוב להכיר בתחומים שבהם אתה מרגיש תקוע. המטרה היא למצוא פרספקטיבה חדשה, דרך ראייה חדשה, שתאפשר לזוגיות להתמזג למשהו חדש.

בהיבטים מסוימים, קלף המוות מסמל צורך להרפות. מערכות יחסים שמתנגדות לשינוי נוטות ללכת לאיבוד ולאבד מומנטום. בנקודה זו מערכת יחסים חייבת להיות מוכנה לשחרר את זהותה הישנה כדי ליצור אחד חדש. שינוי גדול הוא בלתי נמנע. הגיע הזמן להרחיב את נקודות המבט שלך ולחקור תחומים ועניין חדשים שמפגישים אותך ברמה חדשה לגמרי.

שתיים ממשמעויות קלפי טארוט חרבות בקריאת טארוט אהבה

שתי החרבות קשורות לעתים קרובות להכחשה. לעתים קרובות זה מצביע על מבוי סתום או קיפאון. הדימויים המסורתיים שלו מתארים אישה מחזיקה שתי חרבות כשהן מכוסות עיניים. בהקשר זה, הקפל העיוור מוטל על עצמו. ברור שהיא בחרה להישאר לא מודעת לסביבה המקיפה אותה. שתי החרבות קשורות גם לחוסר החלטיות או חוסר יכולת לעשות בחירה חשובה. ברור שהיא מתחמקת מאמת חשובה. היא יצרה תחושת מציאות כוזבת והיא בוחרת לחיות במצב של שכחה. המציאות הזו מציעה לה רגע של שלווה. אולם אין בכך כדי לשלול את קיומו של ההכרח בבחירה בדרך חדשה. בשלב מסוים, משקלן של החרבות יהפוך לכבד מדי והיא תיאלץ להתמודד עם המציאות של המצב.

במונחים של מערכות יחסים, שתי החרבות חושפות לעתים קרובות את המחסומים שהצבת בינך לבין בן הזוג שלך. זה טבעו של הקיפאון. נסגרת רגשית או שהקשר הפך עמיד בפני פשרות. במקרה זה, לעתים קרובות יש בעיות של קונפליקט פנימי או בלבול לגבי מערכת היחסים.

הנושאים שבהם מערכת היחסים שלכם נאבקת לא יימצאו באמצעות השפעות חיצוניות. שתי החרבות קורא לך ללכת שוב פנימה. הגיע הזמן להתמודד עם הקונפליקטים הפנימיים שלך. כדי לעבור מעבר לקיפאון הנוכחי שלך, יש להחזיר את האיזון. זה מושג לעתים קרובות על ידי חקר חוויות העבר שמשפיעות על המצב הנוכחי שלך. שתי החרבות מעודדות אותך להיות כנה עם עצמך ועם בן הזוג שלך. המטרה הסופית היא לתקשר ולומר את האמת שלך.

[ad_2]

Source by Carolyn Naiman

Leave a Reply

Your email address will not be published.