By | January 7, 2022

[ad_1]

לפני שתתחיל להשתמש ברונים עבור מדיטציית רונים, יוגה רונים, לימוד רונים, Rune Magick, או ייצור בינדרון, וודא שאתה יודע משהו על האדם ממנו אתה לוקח את ההוראות.

למה? רונים הם אנרגיות יצירתיות אוניברסליות ולכן מאוד מאוד חזק. הם מעולם לא נועדו לניחוש או כתיבה. הם נועדו לִיצוֹר.

כל רונה בודדת היא מפתח לאנרגיה חזקה מאוד.

אל תשחק איתם!

Ragnar Storyteller הוא השם הוויקינגי שהרווחתי בגלל כל מה שכתבתי על אודין והוויקינגים.

אליס פיטרסון הוא השם השני שלי. אני שוודי. אבותיי הם מאופסלה. אבא שלי וסבי שניהם של ויקינגים מתלהבים. הם היו נלחמים בטיפת כובע כל הזמן נושכים את לשונם. סבי איבד את היד כאשר הוא נפל מגג בן 3 קומות תוך כדי זיפות. זה לא עצר אותו. הוא עדיין היה הולך לבר וכשהיה שיכור ילחם, אפילו עם זרוע אחת. הדם שלהם זורם לי בוורידים.

בגיל 70+ אני נלחם עם המוח והרונים.

שניהם נמצאים כעת בוואלהלה. סבא שלי נרצח בגז בצרפת במלחמת העולם הראשונה. הספינה של אבי טורפדה בקרב על מידוויי במלחמת העולם השנייה. הלכתי בעקבותיהם ואני וטרינר במלחמת קוראן.

אבל אני רואה עכשיו שאנחנו לא יכולים להגן על מורשת צפון אירופה שלנו על ידי לחימה. אלו לא הזמנים לכך. אז אני בוחר כעת בחרב הנפש לקרב על בני משפחתי.

בהיותי זקן אפור, אני רואה דברים עכשיו הרבה יותר ברורים ממה שראיתי כשהייתי צעיר יותר. אני רואה שמטרת האדם עלי אדמות היא לעשות לְהִתְפַּתֵחַ. להפוך לאלוהי, כך אמרו ניטשה ואחרים.

קודם כל, אני בן 70+, פרופסור למתמטיקה בדימוס ומהנדס חשמל. אני מדען רדיוניקה וטכנולוגיית אורגון, ויצרתי את המכשירים שלי.

אני ויקינג סקאלד ורונמאסטר. אני לומד את הרונים כבר 25 שנה. השתייכתי לכמה קבוצות אסאטרו ידועות באריזונה. ניהלתי משרד כלא אסתרו שבו שלחתי ושלחתי ספרות חינם ליותר מ-700 אסירים ויקינגים בבתי כלא ובבתי כלא.

כתבתי כמה ספרים על אודין וויקינגים. כתבתי למעלה מ-200 מאמרים ומאמרים (רבים נמצאים באתרי האינטרנט שלי.)

אני מנהל שני אתרים מצליחים.

וכן, הוצאתי מחוץ לחוק על ידי כמה קהילות אסאטרו בגלל מה שאני כותב.

מה זה אני כותב? אני הוויקינג הראשון שניסה להביא את הרונים ואת האלים/אלות אבותינו מהתקופות האפלות של פשיטות ויקינגיות אל האור של המאה ה-21. אני משתמש בשפה ובמדע של הרדיוניקה והפיזיקה הקוונטית כדי לעשות את הטקסים והכתמים שלי. האלים של אריזונה לא אוהבים את זה.

אני כותב עבור הוויקינג היחיד שרוצה לעבוד מהבית ולא להצטרף לאחד מהארגונים שלהם. הם לא אוהבים את זה. אני אומר שלא פגשתי גודי ויקינג עם שום כוח. הם לא אוהבים את זה. אני אומר שאנחנו לא יכולים יותר להיכנס ליער ולעשות כתמים וטקסים מתוך ספרי פולחן מיושנים ומבקש מהאלים/האלות לרדת ולעזור לנו. הם לא אוהבים את זה.

למה הם ואנחנו לפעמים, כל כך ילדותיים לחשוב שיש לנו הרווחת את הזכות לביטוי של אל או אל בחיינו? הם לא אוהבים את זה. מוחות סגורים בכל דת הם מסוכנים.

חוץ מזה מה היינו עושים עם ת’ור הענק הזקן האדום אם הוא היה מתגלה בחיינו. הוא לא יהיה במקום בדיוק כמו שגרזן או חרב לא יהיו במקום בשדה קרב מודרני.

למרות שאיננו יכולים להפגין את האל ת’ור בחיינו, אנו יכולים להשתמש במדע הפיזיקה הקוונטית כדי למשוך את כוחות הרוני של ת’ור מהאוקיינוס ​​הקוונטי לחיינו.

אלים לא עושים דברים בשבילנו. תור לא יגן עלינו. אבל על ידי משיכת האנרגיה של ת’ור מהאוקיינוס ​​הקוונטי לחיינו נוכל להגן על עצמנו. אותו דבר עם כל האנרגיות של כל האלים והאלות.

הייתי בהרבה כתמי אסאטרו ביער. מעולם לא פגשתי גודי שהיה לו כוח להפגין אל/אלת הצפון במעגל שלנו. למה? כי אין להם את הרונים בתוכם. אין כוח!

ה רונים הם המפתח לאלים/אלות. כל רונה הוא מפתח לאנרגיה עוצמתית ומזוהה עם אל/אלה. אז כשאתה לומד איך להשיג את אנרגיות רוניות בתוכך. אתה לא תהפוך לת’ור, אבל אתה תהיה כמו ת’ור. יהיו לך האנרגיות והכוח שלו.

מעולם לא ראיתי אתר אחר ברשת שמדבר על הכנסת הרונים והאלים/אלות למאה ה-21.

סיפרתי למנהיגים של גודי ושל קבוצות אסאטרו השונות מה שאני חושב והם סימנו אותי מנודה.

שיהיה!

אמרתי לך שמעולם לא פגשתי גודי (שאמאן ויקינג) בעל כוח. אבל פגשתי שאמאנים אינדיאנים עם כוח. ביליתי קיץ שלם עם איש רפואה צ’ירוקי, ווילי ויטפיתר, במדבר אריזונה. היה לו כוח וראיתי הרבה מהביטויים שלו.

הוא אמר לי שצריך לעשות קסם אמיתי לבד ובהכנה נכונה. בקתות זיעה, משימות חזון וקבלת הרוח של מה שרצית לעשות בתוכך תחילה.

הוא לקח אותי לפור קורנרס, אריזונה והכיר לי את סָבָּא, הופי שאמאן בת ה-112.

מדברים על כוח. הורשתי להיכנס למערות הקדושות שבהן התמונות בנות 3000 השנים על הקירות בישרו על הגעתם של קולומבוס ושלוש ספינותיו.

למה אני? ווילי אמר שהוא יכול לראות את הרוח שלי וזה היה חכם, חזק ואמיתי. הוא קרא לי דוב סקרן בגלל זרם השאלות המתמיד ששאלתי אותו ואת הסבא. רציתי לדעת!

בגלל החדירה שלי, רדפו אותי בכביש המהיר של אריזונה על ידי רוחות הלוחם של אפאצ’י. אתה יכול לקרוא על זה באחד מהדפים שלי הרשומים למטה.

ווילי אמר שכל הטבח ב-Wounded Knee היה עניין של כוח. האינדיאנים עמדו להפגין את רוחם של הלוחמים המתים הגדולים שלהם כדי לעזור להם במאבקם. הממשלה ידעה הכל על טקסי הקסם והכוח שלהם אז הם טבחו בכולם.

יש לנו כוח והכוח טמון בעצמנו RUNES, לא בטקסים מיושנים.

ביליתי את חמש השנים האחרונות במדיטציות רונים, יוגה רונים, קסם רונים, טקסי רונים וכו’ כדי שאוכל להוציא את האנרגיות הרוניות מהאוקיינוס ​​הקוונטי, שבו כל האנרגיה קיימת, ואל ההילה שלי. עכשיו אני נושא אותם איתי ומשתמש בהם כשאני צריך אותם.

כתבתי על השיטות החדשות הללו ב-110 הדפים באתר זה. הם שונים. הם משתמשים בחוקי הפיזיקה הקוונטית, ברדיוניקה ובסודות של קסם שכלי, שהוא בן אלפי שנים. כל השאמאנים, הקוסמים, כוהני הוודו וכו’ יודעים עליהם.

תמיד היו גברים ונשים נאורים. כולם אומרים דבר אחד במשותף באמצעות מילים שונות. יש מדיום גדול של תודעה ואינטליגנציה שיודע ועושה הכל. אינטליגנציה חשיבה זו תיצור כל מה שהמוח של האדם יחשוב לתוכה. חומר החשיבה האינסופי הזה הוא מה שנקרא כעת ה אוקיינוס ​​קוונטי.

ה רונים נמצאים באוקיינוס ​​הקוונטי הזה. לכן ה רונים וה חוקי הפיזיקה הקוונטית להציע לנו את האתגר הגדול ביותר ואת התקווה הגדולה ביותר עבור ילדינו ונכדינו באמצעות שלום. אהבה, שיתוף פעולה ויצירתיות.

לא עם הגרזן והחרב בני 1000 השנים, שנאה, מלחמה ודעות קדומות.

גילינו את הרונים, הפיזיקה הקוונטית והרדיוניקה. בואו נשתמש בהם. תן לנו לחשוב עליהם. המוח הצפון אירופי שלנו הוא הנשק הגדול שלנו.

אני יודע שהאתר הזה והמידע בו לא מיועדים לכולם. אבל אני אומר את זה: אם לא נעדכן את הקסם והטקסים שלנו כדי שהם יהיו בהתאמה עם המאה ה-21, אז אסאטרו ילך בדרך של כל הדתות האחרות שלא ישתנו. זה ימות כשהם מתים. אתה יכול לראות את זה מסביבך.

יש חוק אחד גדול ביקום. אלה שמתעלמים מזה הולכים בדרכם של הדינוזאורים וציפורי הדודו. הַכחָדָה. החוק הזה הוא:

“הדבר היחיד הקבוע בכל היקום הוא שינוי”

אפילו ווילי ווייטפי’ר עוזר לאנשיו לשלב שינוי. מה לדעתך בתי הקזינו?

גילינו את מדעי הפיזיקה הקוונטית והרדיוניקה. הם כעת כלי ההגנה שלנו.

אני מקווה שאתה נהנה ממה שאני כותב ויש לך סבלנות להתאמן עם הרונים. אם תעשה זאת, תוכל לשנות את חייך לטובה ולחזק את נפש אבות של העמים שלנו.

תן לנו להשתמש ברונים ובמוחות שלנו ולהגשים את הייעוד שלנו להיות יותר דמוי אלוהים

תודה

מספר סיפורים של רגנאר

[ad_2]

Source by Ellis Peterson

Leave a Reply

Your email address will not be published.