By | January 6, 2022

[ad_1]

שוויון הסתיו מתחיל את עונת הסתיו בחצי הכדור הצפוני: הרגע שבו נראה שהשמש חוצה את קו המשווה השמימי, לכיוון דרום; באופן קבוע, שוויון הסתיו מתרחש בסביבות ה-22 בספטמבר-24 בספטמבר, משתנה מעט מדי שנה בהתאם למחזור של 400 שנים של שנים מעוברות בלוח הגרגוריאני.

בשנת 2005, שוויון סתיו הגיע על סף מזל בתולה/מאזניים, ב-22 בספטמבר בשעה 22:23 שעות, ולכן עלינו לתת מעקב אחר הפרויקטים שהתחלנו במהלך השוויון האביבי האחרון. מעקב זה הוא זמן עונתי לאיזון והרמוניה, מכיוון שלפי האסטרולוגיה, במהלך יום השוויון של הסתיו, השמש תיכנס ל-0 מעלות מאזניים, סימן האוויר של איזון באסטרולוגיה. סמל המאזניים באסטרולוגיה מביא את יום השוויון של הסתיו בחצי הכדור הצפוני, בעוד שהוא מביא את השוויון האביבי לחצי הכדור הדרומי. אסטרולוגיה משתמשת בסולם כדי לייצג את בית המאזניים, כלומר איזון של אור וחושך.

תן לי לתת לך הסבר נפוץ על שוויון… המילה “שוויון” נגזרה מהמונח הלטיני שפירושו פשוט “לילה שווה”, מושג שמודגם טוב יותר כאשר הלילה הוא באורך זהה ליום. למדידת אורכו של יום, הזריחה היא הרגע שבו השמש נמצאת חצי מעל האופק ושקיעה היא הרגע שבו השמש נמצאת חצי מתחת לאופק.

אבל היום והלילה אינם בדיוק באורך שווה במהלך ימי השוויון של מרץ וספטמבר. התאריכים שבהם שעות היום והלילה הם כל אחד 12 שעות מתרחשים כמה ימים לפני ואחרי ימי השוויון. התאריכים הספציפיים של התרחשות זו שונים עבור קווי רוחב שונים.

במהלך ימי השוויון, שדה האורי או המגנטי של כדור הארץ מושפע מהתיישורת של השמש עם קו המשווה של כדור הארץ. פעמיים בשנה, בימי השוויון (אביב/מרץ וסתיו/ספטמבר), השמש זורחת ושוקעת בדיוק מעל קו המשווה ונשארת מיושרת שם במשך כ-48 שעות.

כאשר יום שוויון הסתיו מתרחש, כוח החיים או האנרגיה האוניברסלית על הפלנטה שלנו משתנה. אנרגיות האיזון והיישור שמגיעות עם יום השוויון של הסתיו הופכות את זה לזמן מצוין להפגין, לעשות מדיטציה, להתפלל. אנו יכולים להרהר אם אכן נטענו את הזרעים שהתכוונו וטיפחנו אותם למימוש. אנחנו יכולים למקד מחדש את תשומת הלב שלנו למה שאנחנו באמת רוצים להפגין ואז ליצור את האווירה או הגישה הנכונים כדי להביא את זה.

כמה מילים נרדפות באסטרולוגיה:

שוויון סתיו = היום הראשון של הסתיו,

שוויון סתיו = שוויון סתיו,

שוויון סתיו = שוויון סתיו,

שוויון סתיו = גאות קציר,

שוויון סתיו = חג דיוניסוס,

שוויון סתיו = ליל הצייד,

שוויון סתיו = Mabon,

שוויון סתיו = קציר יין,

שוויון סתיו = אלבן אלפד,

שוויון סתיו = שפע של שפע,

שוויון סתיו = חג אבילון,

שוויון סתיו = חג דיוניסוס,

שוויון סתיו = בית קציר,

שוויון סתיו = ליל הצייד,

שוויון סתיו = חג הקציר השני,

שוויון סתיו = חג ההודיה של המכשפה.

למי שחי בחצי הכדור הצפוני, זה כאשר שמש האל נצלבת על צלב השמש של קו המשווה האקליפטי והשמימי, ואז יורדת אל “העולם התחתון” (חצי הכדור הדרומי).

עבור אלה שגרים בחצי הכדור הדרומי, זה כאשר השמש של אלוהים נצלבת על הצלב השמש ואז מתחילה עלייתה לשמיים ביום השלישי לאביב שלהם.

אפקט השמש השוויוני מפחית את השדה המגנטי של כדור הארץ, ומאפשר לנו לחבר את הנשמות שלנו עם ממדים או פתחים אחרים. Equinox היא גם אחת העונות הטובות ביותר לחיבור לאתרים הקדושים של כדור הארץ, כמו:

קניון צ’אקו בניו מקסיקו, ארה”ב, הוא סוג של מסדרון שוויון במתחם שלו. מסדרון זה מסמן את זריחת השוויון, עוקב אחר מסעה של השמש בשמים, ולאחר מכן מסמן את שקיעת השמש.

פירמידות צ’יצ’ן איצה. בני המאיה הקדומים בנו את הפירמידה של צ’יצ’ן איצה, שהציגה דפוסים שונים של משולשי אור במהלך היפוך ושוויון. ביום שוויון הסתיו, שבעה משולשי אור נראים על גרם המדרגות של פירמידת המאיה.

מעט חגי שוויון סתיו

יום שוויון סתיו הוא חג לאומי רשמי בארץ השמש העולה, יפן, והוא מוקדש לכבוד מקום הקבורה המשפחתית היפנית ולמפגשים יחד.

בבריטניה פסטיבל הקציר נופל סביב יום השוויון של הסתיו.

יום השוויון של הסתיו ידוע גם כחג הפגאני, מבון (שבת וויקאנית). ביום זה חוגגים עובדי האלילים את האיזון, את עונת הקציר ואת חג ההודיה. ביום שוויון הסתיו, אוכל, כמו ירקות יבשים, מוצע בחזרה לכדור הארץ במחווה של תודה על כל מה שכדור הארץ סיפק בעונה החולפת.

[ad_2]

Source by Alma De La Cruz

Leave a Reply

Your email address will not be published.