By | January 2, 2022

[ad_1]

הבית השביעי (שבו מבקרת השמש מדי שנה) מפנה את תשומת לבכם לעסקי ההתייחסות, לנישואים ולצורך במישהו המיוחד בחייכם. כאשר מסתכלים על תרשים ויש כוכבי לכת ב-7 (בלידה) הם ‘מופעלים’ לפחות פעם בחודש (על ידי הירח) ופעם בשנה על ידי השמש, יחד עם מבקרים אחרים ב-7 בזמנים שונים בשנה ובחיים שלך. מפת הלידה שלך מציעה מידע על האופן שבו אתה משתף פעולה עם אחרים והם איתך = מערכות יחסים. תביעות משפטיות מוצגות כאן כמו גם חברויות של אחד לאחד (החבר הכי טוב שלך). מה שאתה חושב שחסר לך בעצמך אתה תמשוך אצל אחרים ומה שאתה מתעב אצל אחרים הוא השתקפות של מה שאתה ‘שונא’ בעצמך!

להיות הבית של מְשִׁיכָה אתה ‘תמשוך’ לעצמך כל מה ומי שאתה צריך כדי לגדול ולהתפתח. בהבנת כוכבי לכת בתוך או היבטים של ה-7, תבין מה אתה צריך (ששונה ממה שאתה רוצה). זכור, עמדה זו לא תציג אף אדם בפועל, אך היא תציין את ‘סוג’ הפרט שנמשך אל חייך או, את סוג האדם שאליו אתה נמשך…

סבא וסבתא מוצגים כאן וכן כל מי שפועל בשמך (סוכנים וכו’). להיות הבית של פתחו אויבים (ומי האויב הכי גדול שלנו?) מתייחסים לבית הזה כשאתם מרגישים שאתם ‘נרדפים’ בכל דרך שהיא… הבית ה-7 הוא רב-פנים שכן הוא בית השוויון ואם יש קשר, נישואין או האיחוד אינו ‘שווה’ אז כישלון בטוח יבוא בעקבותיו. האתגר של איך שני אנשים יכולים לגרום לכל סוג של מערכת יחסים (נישואין) לעבוד הוא אולי האתגר הגדול ביותר שכולנו מתמודדים איתו, אין להקל בו ראש. אם כבר מדברים על נישואים, לא כולם נכנסים איתם למיטה הזוגית ‘אהבה בעיניו’. אין סיכוי שלעתים קרובות יש אג’נדה נסתרת שעובדת מתחת לפני השטח. סימני אש מעידים על אימפולסיביות ביצירת שותפויות. שלטי כדור הארץ לוקחים את הזמן שלהם. שלטי אוויר זקוקים לתקשורת. סימני מים זקוקים למערכות יחסים יותר ממה שרוב חושבים “להיות עם מישהו עדיף מאשר להיות לבד…” מידע זה מוצע כקו מנחה רק בגלל שיש הרבה מאוד דינמיקות בעבודה כאשר שני אנשים נפגשים פנים אל פנים (מילת מפתח נוספת עבור הבית הזה).

בני האדם הם אולי הפגיעים מכולם כשזה מגיע למערכות יחסים עבור רבים, רבים מושכים את אותן נסיבות שוב ושוב, אף פעם לא באמת לומדים משהו, זה תמיד משהו שקורה להם או באשמתו של האדם האחר או, אפילו להאשים את הגורל. ..

הבית השביעי במציאות מבקש ממך להסתכל על הבית הראשון שלך כי הם משקפים זה את זה.

תסתכל על כוכבי לכת בבית הזה כי הם יגידו לך מה אתה צריך או מה אתה יכול לצפות בכל שותפות/מערכת יחסים/חברות קרובה. דוגמה השמש בשביעית יכולה להיות חיפוש אחר דמות אב! הירח יכול להיות שאתה מחפש דמות אם וכן הלאה. “יש לי את אורנוס שנמצא כאן – מה זה אומר על מה שאני צריך?” שלח לי מייל עם ההצעות שלך LOL. לפעמים הסימן בפועל או האלמנט של השלט על הקצה יכול לתת לך רמז למה אתה צריך בבן זוג או, מה אתה צריך לבטא כלפי חוץ.

בהיותנו בית ה’איזון’, לעתים קרובות אנו מחפשים ב’אחר’ את החלק הזה של ה’עצמי’ שלנו שצריך להפוך ל’שלם’ (האם זה מושג בקלות זה עניין אחר) כי זכור שהבית הזה עוסק ההזדהות של עצמך באמצעות אינטראקציה עם אחרים ברמה האישית (זכור זאת בפעם הבאה שאתה בוחר א ‘מַאֲבָק’ עם אחר כי אתה באמת ‘נלחם’ עם עצמך!) בחנו את הבית הזה אם הוא יצא לדרך דפוסים. “אם אתה תמיד עושה מה שתמיד עשית אז אתה תמיד תקבל את מה שתמיד קיבלת.” כפי שאמרתי בית 7 מציין דפוסים ואם לא תלמד מהחוויות שמציע הבית הזה אז אתה ‘נגזר’ לחזור עליהם עד שתעשה זאת.

קח בחשבון ש’דפוסים’ מופעלים אם אותו דבר קורה לך בפעם השלישית ואז קשה לשבור אותם.

[ad_2]

Source by Thomas Muldoon

Leave a Reply

Your email address will not be published.