By | January 1, 2022

[ad_1]

הדג הוא סמל חלום קדוש. זה מייצג אלוהות ועליונות.

עם זאת, רק לדגים הרגועים יש משמעות סמלית זו, משום שהאלימים, כמו כרישים, מייצגים את שליטת הטירוף בצד האנושי של המצפון האנושי עקב הפלישה לתוכן האבסורדי הקיים בצד הפראי של המוח האנושי.

דגים אדומים ביתיים ודגים צבעוניים החיים בים או בנהרות, כמו גם כל הדגים האפורים, מייצגים את השלווה ואת חוכמת האל.

אבל מה זה בדיוק אומר לראות דג רגוע בחלום?

בהתאם להקשר החלום ולביוגרפיה שלך, הדג הרגוע והשקט יעיד שאתה צריך להתנהג כמו דג חכם, כדי שתמשיך להיות ליד אלוהים ולעולם לא תעשה מה שלא בסדר, או שאתה כבר חכם כמו הדג שלעולם לא אומר מילה.

שתיקת הדג היא שתיקת אלוהים לפני מה שרע: שתיקת יצור עליון, לפני בהמה.

מצד שני, אם אתה רואה בחלום שהצלחת לתפוס דג גדול, זה אומר שאתה הולך “לדוג” מישהו שאתה רוצה, אוצר מקרקעית הים, משהו מיוחד באמת! זוהי הודעת חלומות מצוינת, ואני מאוד מקווה שתראה חלומות רבים שבהם אתה תופס דגים או צופה בהם שוחים ברוגע ושקט.

אלו תמונות חלומות טובות מאוד, ואחריהן אתה הולך לראות עוד הרבה תמונות ומסרים מרתקים של חלומות, כי אם הצלחת להיות כמו אלוהים בנקודות מסוימות בחייך, זה אומר שהתפתחת ובוודאי תתפתח הרבה יותר.

המוח הלא מודע הוא המגן שלך וזו הסיבה שלכל הודעות החלומות יש אופי מגן. לאחר העיסוק הראשון שלך במשמעות החלומות שלך ובשינוי האישיות שלך, אתה תראה, כמעט בכל יום, חלומות המכילים הנחות עתידיות לגבי נקודות מסוימות בחייך. המוח הלא מודע יגן עליך יותר, כי אתה תבין יותר.

אז תבחין שהמוח הלא מודע שולח לך מסרים סמליים גם כשאתה לא ישן וחולם, אלא כשאתה ער, חי. לכל מה שקורה לך ולאנשים הקרובים אליך יש משמעות סמלית שנותנת לך מידע על המציאות שבה אתה נמצא.

למשל, אתה במסעדה ואתה מתעצבן מהאיחור של המלצר. פתאום העיניים שלך נופלות על כדור עם דגים אדומים ובמקום להיות עצבני עם העיכוב, אתה מתבייש כי התעצבנת מדבר כזה. אתה מבין שפשוט צריך לסלוח למלצר, ולחכות בסבלנות, בלי למלא את הלב ברעל המרד.

הדגים בסביבתך מזכירים לך את הגישה המעולה שאמורה להיות לך, ומבטלת את הכעס שלך. אתה תמיד תהיה בקשר עם המוח הלא מודע, מכיוון שאתה תמיד תתרגם את המשמעות הסמלית של הכל.

השפה הסמלית מאוד מעניינת, כי למילה אחת יש הרבה משמעויות. אתה צריך קודם כל ללמוד איך זה עובד על חלומות.

אתה תראה שהמשמעות של סמל משתנה, בהתאם להקשר החלום ולביוגרפיה של החולם, אחד החלקים החשובים ביותר להבנה האמיתית של משמעות החלום, מאז החלומות שאנו רואים כאשר אנו ישנים. תן לנו קודם כל מידע על החיים שלנו, הנפש שלנו, הבעיות שלנו וכו’, ואחר כך מידע על אנשים אחרים וכל השאר. אז, הביוגרפיה של החולם היא הכרחית אם אנחנו רוצים לתרגם כראוי את המשמעות של חלום.

בדוגמה של הדג, ראית שיש שלוש הגדרות שונות למשמעות שלו:

– אלוהות (דג רגוע)

– שליטה בטירוף (כריש)

– אוצר (לתפוס דג)

באותו אופן, בהתאם לביוגרפיה של החולם, יש לנו הגדרות נוספות שעוזרות לנו להבין את המשמעות האמיתית של כל חלק בחלום למקרה הספציפי שאנו מנתחים.

לאחר התפתחות תבינו את המשמעות של סבלנות, סליחה, אדיקות וקדושה.

תמונות החלומות שתראו יהיו שונות לחלוטין מאלו שתראו בתחילת עיסוקכם במשמעות החלומות שלכם.

אתה צריך ללמוד את שפת החלום… הדג הוא רק סמל אחד: רק מילה אחת של שפה זרה בשבילך. עליכם ללמוד כיצד לתרגם באופן מיידי את סמלי החלומות כמוני וכמו התלמידים שלי כדי שתוכלו להבין את המסרים שהמוח הלא מודע החכם שמייצר את חלומותיכם שולח לכם על מנת להגן עליכם מהצד הפרוע שלכם.

למד את שפת החלומות בעזרת הפשטות שלי של השיטה המסובכת לפירוש חלומות שגילה קרל יונג בסוף המאה הקודמת. השיטה שלי היא דינמית, לפי אורח החיים של המאה העשרים.

המשכתי במחקר שלו, גיליתי סמלי חלומות רבים והפכתי לפסיכיאטר אמיתי בעצמי, בעודי רק סופר. הייתי צריך ללמוד לעומק את תוכן המוח האנושי, ההתנהגות האנושית והשפעת הפלישה של הצד הפראי בצד האנושי, תוך ריפוי של אנשים רבים ממחלות נפש קשות במשך 19 שנים.

פירוש חלומות לפי השיטה המדעית הוא פתרון מופלא לאוכלוסיית המיואשים של הציוויליזציה המודרנית האבסורדית שלנו, שבה שולטות טרור, אלימות, צביעות וחוסר התוחלת.

המוח החכם והלא מודע הקדוש ייתן קץ מוחלט לטרור, חוסר מוסריות ואלימות על פני כדור הארץ, ויהפוך את העולם המטורף שלנו למקום יפהפה, שבו נוכל לחיות בשלווה ובאושר.

כל המין האנושי ילמד איך לתרגם את החלומות שלו ללא ספק עכשיו, לאחר שגילינו שיש לנו צד פראי אלים ורע במוח שלנו שחייב להפוך לחלק חיובי מהצד האנושי שלנו, וגם, עכשיו כש אנו יודעים שאנו מקבלים מידע יקר והדרכה מהמוח הלא מודע החכם המתרגם את החלומות שלנו.

[ad_2]

Source by Christina Sponias

Leave a Reply

Your email address will not be published.