By | December 29, 2021

[ad_1]

הבנות שלי חזרו הביתה לאחרונה עם ה-DVD הדוויג והאינץ’ הזועם, מחזמר פאנק רוק טרנססקסואל מלא נשמה, בבימויו ובכיכובו של ג’ון קמרון מיטשל המבריק. זה התחיל כלהיט מחוץ לברודווי אבל לא שמעתי עליו. מיד חשבתי שיצחק, בן זוגה השני והזמר השני של הדוויג, כל כך לוהט – הוא הזכיר לי כמה גברים שנמשכתי אליהם התגלגלו לאחד.

אז כשהבן שלי הדליק את נגן ה-DVD הבוקר והמאפיינים המיוחדים של הסרט התחילו להתנגן, נדבקתי, ואז נאלצתי לצחוק כשגיליתי שהשחקן שגילם את יצחק הוא אישה. הם הוליכו אותי שולל (היו לי כל מיני סיבות או רציונליות למה הקול שלו היה של אישה!).

יש הרבה מונחים שנזרקים בימים אלה, שאני רואה בהם ניסיון לעבור את הדואליות והקיטוב הקפדניים של זכר ונקבה. אחרי הכל, אנחנו נשמות נצחיות המוקצות זמנית לגוף ואני חושד שהווריאציות הרבות על נושא תמיד היו איתנו, יחד עם התיוג, ההגדרה וההתניה הקפדניים של תפקידים מגדריים ומיניים.

רוב האנשים לא חושבים על זה יותר מדי כי מבחינתם הדברים ברורים וברורים. ואז לחלק לא כל כך. גם מגדר וגם נטייה מינית נמצאים על רצף גם אם רובנו נופלים בתוך עקומת הפעמון הממוצעת. וכן, אפשר להימשך לסוג מסוים אבל לא מבחינה מינית. לחלופין, כמו בתפיסה העדכנית ביותר של פאנסקסואל, משיכה רומנטית יכולה לקרות עם כל אחד, ללא הבדל מגדר או נטייה מינית. מגוון הסיווגים הולך וגדל!

הכל מאוד מורכב, והסתכלות על האסטרולוגיה של זה מורכבת באותה מידה, שכן ברור שצריך קודם כל לקחת את הדינמיקה של התרשים כולו. עם זאת, דרך עבודתו של ג’פרי וולף גרין ואחרים, ראיתי את המושגים הבאים מתקיימים:

החלפת מגדר אחרונה עשויה להיות מסומנת עם פלוטו או צמתי הירח בציר הבית הרביעי / העשירי. זה מתאם לדיסאוריינטציה רגשית כלשהי אם (מנקודת מבט של חיים קודמים) המעבר הוא לאחרונה מאוד. Barbara Hand Clow מזכירה גם את הצירוף מאדים / נוגה.

לנושאים כלליים של הומוסקסואלים/ביסקסואלים, ציר מזל עקרב/שור תמיד מעורב באיזשהו אופן, במיוחד אם הוא מערב את פלוטו, מאדים, ונוס או כירון. אבל, יש גם כמעט תמיד חתימה חזקה של מזל תאומים, אריה או מזל דלי, כמו ונוס בתאומים בבית 8, או מאדים בריבוע דלי פלוטו. עם צירוף מאדים / נוגה, הבחנתי בקורלציה תכופה עם השלב הבלסמי אך לא לשלב החדש.

מזל דגים הוא לעתים קרובות חתימה בקורלציה, אשר עשויה להעניק את היכולת להיות די פתוח וחסר גבולות כאשר מתמודדים עם האוריינטציות הייחודיות והשונות יותר. אני רואה את מאדים, או חתימה חזקה אחרת של מזל דגים לעתים קרובות כאשר אני לומד תרשימים ספציפיים של אותו מין.

ואז יש את הקשר המעניין של מזל בתולה שמופיע עם מקרים טרנססקסואלים או טרנסג’נדרים, מה שייתן את היכולת לשכלל ולשפר את מה שיש במקום.

אם הייתי מרשה לעצמי לחלוטין לעבור את מחסומי ההתניה, סביר להניח שהייתי קורא לעצמי פאנסקסואל מכיוון שבזמן זה או אחר מצאתי את עצמי נמשך באופן אינטנסיבי למישהו כמעט בכל קטגוריה שיש. זה לא אומר שיש לי או אפעל לפי הרצונות האלה, זה פשוט פותח את דעתי עד כמה נזיל כל התחום הזה באנושות שלנו.

יש גם הבדל בין משיכה מינית להתאהבות. אולי לא כולם קשורים לזה, אבל זה משהו שנוגה שלי במזל שור (בית שלישי) מול שבתאי במזל עקרב (רטרו ב-9) יודע טוב מדי. שיעור לשור ונוס הוא מעבר לפיזי….אבל מנקודת המבט הפיזית טיפוס מסוים משגע אותי…אנדרוגניה פיזית (מישהו שיש לו מאפיינים גבריים ונשיים – שמתי את ג’וני דפ או דיוויד בואי בקטגוריה זו כדוגמה) וכרוכה בהרבה אי בהירות וגיוון. נושא תאומים במפה שלי כולל את נוגה במזל שור בבית השלישי, שמש תאומים, מרקורי וצומת דרום, שבמערכות בתים מסוימות נופל לתוך ה-4, באחרות ה-5 (אריה) שיש לו גם את השילוש שלי בסרטן מאדים נפטון ( מזל דגים) בבית 8 – לא לשכוח את שבתאי עקרב. המזל העולה שלי הוא מזל דלי.

[ad_2]

Source by Melody Zindell

Leave a Reply

Your email address will not be published.