By | November 11, 2021

[ad_1]

שְׁאֵלָה:

“איך בדיוק רואה מדיום אירועים עתידיים? מאיפה התובנה הזו?”

תשובה:

הרעיון של תפיסה קסומה של פרטים על העתיד דורש קצת התרגלות. אבל ברגע שתעשה זאת, המודעות יכולה להיות חשובה מאין כמותה, ולחסוך לך כמויות אדירות של זמן וכסף.

כשם שמסע בזמן כבר לא נחשב למדע בדיוני פרוע, נטילת נסיבות עתידיות, על ידי צפייה מרחוק או אינטואיציה, לא נראית מזויפת כפי שהייתה בעשורים האחרונים.

“פעם נחשבו מסע בזמן כמדע בדיוני בלבד, אבל תורת היחסות הכללית של איינשטיין מאפשרת את האפשרות שנוכל לעוות את החלל-זמן עד כדי כך שתוכל לרדת בטיל ולחזור לפני שתצא לדרך.”

סטיבן הוקינג

“הדבר החשוב היחיד האמיתי הוא האינטואיציה.”

אלברט איינשטיין

הממצאים והניסיון הישיר שלנו אומרים לנו שכל מדיום תופס את כמות וסוג המידע העתידי בצורה שונה.

חלקם רואים דימויים ברורים (ראיית רוח), חלק שומעים (קולי רוח), חלקם פשוט יודעים (מודעות חשאית), חלקם מרגישים (חוש נקי), חלקם מריחים או טועמים, ולחלקם יש תערובות ייחודיות של חלק או כל האמור לעיל.

מישהו יכול לראות תמונה ברורה במוחו, אחרים שלי רואים סמלים כמו אלמנטים של טבע, ואחרים עשויים לראות משהו בעיני רוחה שמזכיר לה נסיבות אישיות – העצמי הגבוה שלה מעביר לה את המידע כך. אז זה מספיק מוכר כדי לזהות כדי לעזור להעביר את המסר. התובנה היא לרוב עדינה עד כדי כך שמי שלא מרוכז לא היה קולט אותה.

אמצעי נבואה נוסף כולל התחברות למודע העל של הנבדק (העצמי הגבוה או הנשמה), או הרשומות האקאשיות, שם מאוחסן כל המידע על העבר, ההווה והעתיד. באופן דומה, מדריכי הרוח של האור יכולים לשרת את הנפש בדרך זו, כמו עוזר בעל מימד אחר. קל לקרוא אנשים בצורה זו עבור בעלי הכשרון, בתנאי שהנבדק מוכן, אבל לא קל לחזות אירועים ארציים, כי לרעידות אדמה ואסונות טבע אחרים, למשל, אין עצמי גבוה יותר להתכוונן אליהם.

דרך אחת לתאר כיצד מדיום רואה את העתיד היא שזה כמו להיזכר באירוע בחייך לפני שנים; אתה רואה קטעים של נסיבות או אפילו סצנות כמו בסרט. זה כמו לזכור חלקים מהחופשה שלך; אתה תזכור בעיקר את הדגשים ואת ההרגשה הכללית. במובן זה, העבר, ההווה והעתיד הם כולם אחד למדיום והיא רק מתבוננת אל העתיד בדיוק כמו שהייתה מביטה לעבר.

אתגר אחד לגבי תפיסה נפשית הוא שזה לא קל למסגר את העיתוי. בעיני הרואה, האירוע או הנסיבות עשויים להיראות רק בעוד כמה שנים, אך לא יתקיימו בעוד יותר מעשר שנים מהיום. מניסיוננו, אסטרולוגיה ונומרולוגיה מקיפה הם כלים יקרי ערך להגדרת התזמון של אירועי חיים ונסיבות, במיוחד בשילוב עם רשמים נפשיים.

האמונה שלנו היא שלפחות 75% מאירועי הליבה והתנאים בחייך הם עתידים (או מיועדים, קבועים מראש, מוגדרים מראש-לכל המילים הללו יש את אותה משמעות). קטגוריית ה-25% כוללת מידע שהמדיום עשוי לקלוט שלעולם לא מתרחש.

נראה שלא אמור להיות לך קישור עקבי, ישיר ומודע לצד השני, כי אם כן, זה כנראה היה משגע אותך, שלא לומר ייתן לך את היכולת להימנע משיעורי חיים רבים שנשמתך התכוונה שיהיו לך. .

הממצאים שלנו מראים שלאנשים מסוימים יש יותר כישרון נפשי מאחרים, בדיוק כפי שלחלקם יש יותר כישרון פיזי או אינטלקטואלי מאחרים. לא משנה כמה יכולת נפשית יש לך, יש דברים שאתה יכול לעשות כדי לקדם את הכישרון שלך, כולל הדברים הבאים: לאכול טוב; לישון מספיק; פעילות גופנית באופן קבוע; להימנע מעודף אלכוהול וסוכר; להימנע מסמים; לנקות את האנרגיה שלך ולעשות מדיטציה מדי יום.

בסופו של דבר, אבחנה בנסיבות ואירועים עתידיים היא עניין של גישה למידע נסתר. בין אם זה אינסטינקט, תחושת בטן, תרשימים אסטרולוגיים ונומרולוגיים, כישרון נפשי טהור או אמצעים אחרים, ראייה קדימה לאורך ציר הזמן של החיים, אנו מאמינים, יכולה להיות טבעית כמו הסתכלות אחורה אל העבר שלך.

זכויות יוצרים ©

[ad_2]

Source by Scott Petullo

Leave a Reply

Your email address will not be published.