By | November 9, 2021

[ad_1]

הכוכב

הכוכב הוא הקלף השבע-עשר במספר של הארקנה הגדולה. מבחינה נומרולוגית מס’ 1 + 7 = 8 מציין פעולה, תנועה ומהירות. וזה קשור למזל אסטרולוגי של מזל דלי. יש אנשים שקוראים לזה גם כרטיס משאלות שתמיד נותן חדשות מעודדות שהתקופה הקשה הסתיימה והמצב הקשה ישתפר וגם לפעמים חלומות מתגשמים.

יש כוכב אחד גדול עם שמונה נקודות נניח שעבודה קשורה לכוח וצדק ומספר שמונה אומר פעולה, יציבות והתמדה. שבעה כוכבים סביב כוכב אחד גדול מציינים שבעה כוכבי לכת. שפיכת מים מעידה על המקור והאספקה ​​הבלתי נדלים של מי החיים. הכוכב שמונה הנקודות עם הכוכבים האחרים מקרינים בתחושת השלווה.

אם אתם מתמודדים עם בעיות בחיים כמו בריאות לקויה, עבודה ללא מוצא או מערכת יחסים קשה ומלחיצה; הופעת הכוכב מעידה על שינויים חיוביים ואומרת לך שהמצב ישתפר וימשיך להשתפר.

הכוכב גם מציע לך לשמור על איזון בין תחומי חיים אחרים. לדוגמה; שימת לב למשפחתך; מילוי התחייבויות עבודה; ליהנות מחיי חברה פעילים ולדאוג לבריאותך.

כוכב הוא קלף הלידה של אינסוף אפשרויות חיים. זהו כרטיס אופטימי ביותר שמביא לחידוש תקווה של אמון ואמונה ומתנות בלתי צפויות. למפעלים חדשים יהיה סיכוי להצלחה טובה.

בחיוביות מעל הכוכב מציין גם עניינים אמנותיים וחינוכיים ומבטיח הצלחה במאמצים אלה. נסיעות מסומנות גם בכרטיס זה כמו חופשות מהנות. בריאות טובה ושיפורים בענייני בריאות נראים גם אם אתה חולה. ועם הופעת קלף הכוכב אתה מרגיש תובנה לתחום הרוחני שלך. אז עם הופעת הכוכב אתה מסוגל לחוות ולתעל אנרגיית ריפוי לתוך חייך, ולהרגיש את תחושת הרוגע וההקלה לראות עתיד חיובי בכל מאמץ.

הירח

הירח הוא קלף מס’ 18 של ה- Major Arcana. מבחינה נומרולוגית זה 1+8=9, מלאות, מוכנות והבשלה. זה קשור למזל האסטרולוגי מזל דגים. העננים מעידים על אי ודאות ועל הפחדים שלנו; מים זורמים מעידים על אופי זורם של הרגשות הפנימיים שלנו. השתקפות של הירח במים אומרת לך לשים את הפחדים שלך בצד ולתת לב לאינטואטיביות שלך.

הופעת קלף הירח מעידה כי עליך לנסות להקשיב למסרים שהחלומות מספרים. ואת התשובות תוכל למצוא בעצמך אם תשים לב לרגשות הפנימיים שלך או לאינטואיציה.

אתה לא צריך לקחת דברים בערך הנקוב מכיוון שכולם יודעים “כל הנוצץ אינו זהב”, תצטרך להיזהר מפני הונאה. האור החלש והעגום של הירח עדיין מראה את הדרך גם אם אתה מאבד את ה-g שלך

בנימה חיובית הירח הוא קלף של דמיון של רגשות פנימיים, למשל על אמנות, כתיבה או מוזיקה. העבודה של העולם האסתטי עשויה להיות בהשראת העליות והמורדות הרגשיים.

האור המשתנה של הירח מנחה אותנו להסתכל על הדברים כראוי בצורותיו האמיתיות. זה מראה על מצב מבולבל, שום דבר לא ברור כאילו אתה מוקף בערפל. ירח מציין את התת מודע ובכך יכול לעזור לך לתת לך תשובה ברורה יותר לשאלתך אם אתה יכול לסנן את המסר כראוי בחלומותיך או שנוכל לומר איזה מסר התת מודע שלך נותן לך.

השמש

השמש הוא הקלף ה-19 של מייג’ור ארקנה בטארוט. מבחינה נומרולוגית מס’ 19 הוא 1+9=10 פירושו השלמה, הישגים ושיאים. ו-10 זה 1+0=1 התחלה, התחלות חדשות והזדמנויות. ילד עירום רוכב על הסוס מחזיק כרזה בידו מעיד על ניצחון. קיר החמניות מציין את ארבעת היסודות; אוויר, מים, אש וכדור הארץ. קלף השמש קשור למזל אסטרולוגי של אריה.

השמש הוא הקלף הכי חיובי והכי טוב בכל חפיסת הטארוט. הוא מספר על בריאות טובה, זמנים מאושרים, אהבה, מצב רומנטי, ילדים והנאה. השמש יכולה לייצג לידה של משהו מהנה; זה יכול להיות ילד, מערכת יחסים חדשה, נישואים או פרויקט שיצליח.

אם יש לך קשיים בחייך, הופעת כרטיס השמש מעידה על ניצחון על התקופה הרעה בחייך. זה מפיג שליליות ומביא אושר

בענייני בריאות אם הם מטרידים בקרוב ישתפרו ואתה מרגיש אנרגטי.

קלף השמש הינו קלף לקידום והצלחה בתחום הקריירה. קלף השמש מייצג מטרה, תכנון ופעולה לקראת המטרות הרצויות.

בזוגיות איחוד חברים, נישואים ושותפות מצוינים גם הם בצורה חיובית. ומושקעים מאמצים ליצירתיות וצמיחה. איחוד מוצלח המבוסס על התחייבויות מסומן בכרטיס זה.

פרצוף שמח של השמש מתאר זמן חיובי לבוא קדימה. זה מעורר תקוות ומביא תחושה של שלווה פנימית. הגיע הזמן לריפוי ואתה שלם עם עצמך.

[ad_2]

Source by Ranie B

Leave a Reply

Your email address will not be published.