By | November 8, 2021

[ad_1]

האם אתה משרה מלאה, עונתי, סוף שבוע?

זה חלק מסדרת מאמרים מסדרת ה- Perfect RV שלי. כל מאמר מתאר היבט אחד של מציאת הקרוואן המושלם עבורך בזמן זה. הצרכים שלך ישתנו ככל שתגדל לתוך קרוואן. שעות נוספות תצטרכו פחות או יותר מקום שינה, השירותים שלכם ישתנו, התחבורה שלכם תשתנה והרצונות שלכם ישתנו. זהו המאמר הראשון בסדרה.

נייח במשרה מלאה

תזמון מלא לפי הגדרה רופפת נחשב לגור ב-RV או ברכב הפנאי שלהם כביתם. אנשים רבים בוחרים לגור ברכבי פנאי כדרך חיים זולה יותר. רכב הפנאי שלהם נייח ולעתים רחוקות זז.

ישנם יתרונות רבים למגורים בקרוואן. מטלות הבית גוזלות פחות זמן, העלויות פחותות, האחזקה פחותה ועלות הבעלות פחותה. לבעלי קרוואנים יש את אותן הטבות מס כמו לבעלי בתים או מה שאנו מכנים בעלי סטיק ולבנים.

במשך 12 שנים היינו חניכים נייחים במשרה מלאה. גרנו ועבדנו מהקרוואן שלנו או עשינו עבודה במשרה מלאה בקהילה המקומית. דייזי הייתה מזכירה משפטית ואני הייתי מנהל מסד נתונים של נוקיה עם אחריות על רשת SQL Server חובקת עולם. מכרת את הבית שלנו ורכב הפנאי הפך לבית שלנו. עם הכנסה של יותר מ-100,000 דולר בשנה, אני לא חושב שהיינו כשירים כאשפה לקרוואנים. למעשה פגשנו אנשים רבים שהיו אנשי מקצוע שהחליטו לחיות את אורח החיים הזה כולל עורכי דין ורופאים.

נוסע במשרה מלאה

המחשבה הנפוצה כשאנשים אומרים שהם טיימרים מלאים היא מישהו שנוסע ברחבי הארץ חי במשרה מלאה ברכב פנאי. לאנשים האלה יש את כל היתרונות של בעלי רכבי פנאי נייחים והחופש לנוע מתי ואיפה שהם רוצים.

יש כמה עלויות נוספות לנסיעה במשרה מלאה וזו עלות הדלק והתחזוקה. טיימרים מלאים רבים שנוסעים גם נוטים להישאר במקום אחד במשך מספר שבועות או אפילו חודשים לפני שהם ממשיכים הלאה. אתם נוסעים במשרה מלאה עכשיו, מתחילים את המסע החדש שלנו ביוני 2014. אנו מבלים כ-3 שבועות בכל מיקום ולאחר מכן עוברים למגרש קמפינג חדש כאשר זמננו יסתיים. בחורף האחרון בילינו בפלורידה במעבר כל שבועיים. זה היה החורף הכי מהנה שהיה לי אי פעם.

ציפורי שלג

ציפור שלג היא מי שנוסעת למזג אוויר חם יותר בחורף ולמזג אוויר קריר יותר בקיץ. יכול להיות שיש להם בית בשני המיקומים, יכולים לגור בקרוואן באחד ובבית בשני, או להישאר בקרוואן כל השנה. פנסיונרים רבים הם ציפורי שלג הנוסעות ל-FL בחודשי החורף.

עוֹנָתִי

חניכים עונתיים הם בדרך כלל אנשים שעדיין עובדים אבל אוהבים את אורח החיים בקמפינג ויש להם רכב פנאי המוצב באתר קמפינג במשרה מלאה, אבל משתמשים בו רק בסופי שבוע או בחגים. הם עשויים להשתמש בו לחופשות או לא. הם נחשבים לעונתיים מכיוון שהם משלמים עבור המגרש עבור עונת הקמפינג. עונת הקמפינג תשתנה בהתאם למקום שבו אתה נמצא במדינה. בצפון מזרח זה עשוי להיות ממרץ עד סוף אוקטובר. בחלק מהחניונים עשויים להיות שתי עונות או יותר עם תעריפים שונים. למשל תעריפי חורף וקיץ, כמו ב-FL.

סופי שבוע

יוצאי סוף השבוע הם חניכים שאורזים את הקרוואן ויוצאים לדרך, בדרך כלל ביום שישי אחר הצהריים, יוצאים לחניון מקומי ומחנות לסוף השבוע. ביום ראשון הם אורזים ויוצאים הביתה. אנשים אלה עדיין צפויים לעבוד במשרה מלאה ולא מוכנים לארוז את זה ולעזוב את עולם העבודה לתקופה ממושכת.

כספים

בין אם אתה עובד במשרה מלאה או בפנסיה, כספים הולכים להיות גורם חשוב בהשגת הקרוואן שלך. מימון קרוואן יהיה קל יותר אם אתה עובד, עם זאת, יש מקומות שיעבדו גם עם הפורש. אבל מנקודת מבט עסקית בסיסית למישהו עם הכנסה פנויה יהיה קל יותר לקבל מימון מאשר לאחרים.

שיקולי מימון נוספים יהיו התקציב שלך. יחס ההכנסה להוצאות שלך יקבע באיזו תדירות אתה יכול לצאת לקמפינג או אם אתה בוחן לנסוע כמה זמן אתה יכול לנסוע ומה תוכל לראות ולעשות בזמן הנסיעה.

יש הרבה אנשים צעירים ומבוגרים שנוסעים במשרה מלאה ומחזיקים גם בעבודה או יותר. אתה יודע על זוגות שיחשבו לציפורי שלג עכשיו שעובדים כל השנה כמארחים בחניונים. יש לך חברים אחרים שמנהלים עסקים מהקרוואנים שלהם ועוד אחרים שמחליפים את דמי אתר הקמפינג שלהם עבור כמה שעות בשבוע של עבודה במגרש הקמפינג (עובדים). הכנסה אפשרית בזמן שאתה בדרכים. עם זאת, פרנסה נוחה עשויה להיות סיפור אחר.

כפי שאתה יכול לראות יש הרבה דברים שאתה צריך לקחת בחשבון כשאתה מסתכל על קרוואן. במובנים רבים זה כמו לקנות בית. אתה תגור בו לתקופה מסוימת ואולי תזדקק לאותם שירותים כמו בבית או בדירה שלך. הבנה כיצד תשתמש בקרוואן ומה כבר יש לך שיכול לעזור לגרור אותו, תעזור לשמור על ההוצאות והציפיות שלך בהתאם. במאמר הבא אדון בסוגים השונים של רכבי פנאי.

[ad_2]

Source by Raymond Laubert

Leave a Reply

Your email address will not be published.