By | November 7, 2021

[ad_1]

ב-26 מעלות של קשת, ה מרכז גלקטי של שביל החלב מוסתר מאחורי צעיף של אבק וגז. כשפלוטו, כוכב הלכת החיצוני ביותר של מערכת השמש שלנו (הסמל לחלקים של עצמנו שאנחנו הכי פחות מסוגלים לגשת אליהם) נע על אותה מדרגה, אנחנו חווים שינויים סיסמיים עמוק בלא מודע האוניברסלי שלנו. הפעם האחרונה שזה קרה הייתה ב-1745, לידתה של המהפכה התעשייתית. חיי היומיום השתנו באופן בלתי הפיך כאשר עובדים עזבו את החוות לייצור נשק בגלל המרד היעקוביטאי בבריטניה והתרחבות הטקסטיל. הקוטביות של הפונדמנטליזם הדתי והחקירה הדתית יוצגה על ידי הולדת החסידות ושל האוניברסליים. בן פרנקלין רץ עם העפיפון שלו לרתום חשמל. וכמובן, הקולות של המהפכה האמריקאית והצרפתית תפסו תאוצה.

בשנות ה-1500 כשפלוטו היה בדרגה זו, פורסמה המפה הראשונה של אמריקה והרפורמה הפרוטסטנטית שטפה את אירופה, והניחה את הזרעים לקרקע עליה הוקמה ארצות הברית. בכל פעם שפלוטו מתעמת עם המרכז הגלקטי, אנו חווים מוות של שגרת החיים המוכרת בזמן שאנו מחבקים את “הלידה החדשה”. זה הופך להיות בלתי אפשרי עבורנו לחזור לאיך שהיו לפני כן, בעוד אנו מתמודדים עם שינויים שאולי לא נוכל להתמודד איתם בצורה הכי מתקדמת.

כאשר פלוטו עבר בנקודה זו בשנות ה-1250, הוצגו משקפי ראייה ומרקו פולו פנה לסין. הקטע המאיר בהסתכלות היסטורית על מעבר הוא שאנו יכולים לראות הקבלות של מה שהתרחש בעבר עם ההווה. הטכנולוגיה הרפואית שלנו ממשיכה לספק אפשרויות לאנשים, אבל אנחנו חייבים להתמודד עם ההשלכות שלה. נכון להיום, מספר החיילים האמריקנים הפצועים מעיראק שאינם יכולים לחזור לתפקיד מסתכמים במעל 7500. הטכנולוגיה שלנו שינתה את הנפגעים הפוטנציאליים של מלחמה זו, אך להשלכות ארוכות הטווח של ניצולים עם מום עם שירותים מוגבלים העומדים לרשותם תהיה מרחק רב- להגיע להשפעה על החברה שלנו.

מבחינה היסטורית אנו רואים כיצד הטכנולוגיה שינתה את האופן שבו אנו “רואים” את החיים. בשלב זה, בעלת ספא ​​מספרת לי כיצד הלקוחות שלה לא נרגעים בעיסוי או בטיפול. לכולם יש את הטלפון הנייד שלה או בלקברי מואר; הפכנו ל”נשואים” לטכנולוגיה ונראה שיש לה את החתימות של מערכת יחסים תלויה בשיתוף במקרה הטוב, או מוכה במקרה הרע.

נושא נוסף היה ביטוי דתי ופונדמנטליזם. שורשיה של ארה”ב בזה ואנחנו ממשיכים להיאבק בפרדוקס המובנה של מתן חופש דת מוחלט לכולם. המסר של פלוטו הוא תמיד על פגישה עם הצל במראה. האם אנו מאמצים ומשלבים אותו או שאנו מנסים למגר אותו, מבלי לעמוד בלקחיו?

כשהפלוטו הרטרוגרדי חוזר לנקודת המרכז הגלקטי, ניתנת לנו ההזדמנות לבחור כיצד נתמודד עם עידן ההרס שחזו בני המאיה. אנו יכולים להעריך מחדש את הבחירות שנעשו כאשר חוקרים קודמים ניסו ללכוד עולמות חדשים כדי להפוך אותם לשלהם. אנו משלבים שינויים תאיים הנגרמים על ידי הגדלת השדה האלקטרומגנטי הנגרם על ידי הטכנולוגיה שלנו, אשר ישפיעו על האבולוציה של כל צורות החיים על הפלנטה שלנו. אנחנו יכולים לבחור אם נבקר מחדש בחגיגת הקשת של כדור הארץ ובמידע המובנה שנוכל להפיק ממנה. כשצעדנו קדימה לתוך המהפכה התעשייתית, האם זה היה צריך להיות על חשבון תרבות אגררית ויציבות המשפחה? האם נוכל לאזן את החופש שטכנולוגיה צריכה להועיל לנו עם שיתוף פעולה מתוחכם של חקלאות וחינוך? יש לנו את הכוח לבחור מה ייהרס ומה ייוולד. אבל אל תטעו בעניין, ככל שכל אחד ייקח אחריות על גורלה של התרבות שלנו, כך ההחלטה שלנו תהיה מפותחת יותר מבחינה רוחנית. יש לנו הזדמנות ליישר את האבולוציה הרוחנית שלנו עם האבולוציה הטכנית שלנו ובכל פעם שאנחנו מפספסים את ההזדמנות, זה נהיה יותר מאתגר להדביק את הפער. עיקר דרכו של פלוטו הוא לאפשר לנו הזדמנות לעבור שנות אור במהלך החיים.

© זכויות יוצרים 2006 כל הזכויות שמורות.

[ad_2]

Source by Pamela Cucinell

Leave a Reply

Your email address will not be published.