By | November 7, 2021

[ad_1]

העולם עיוות כל כך את משמעות החלומות, שכיום רוב האנשים חושבים שלחלומות אין משמעות. הם מאמינים שמי שמנסה למצוא משמעות בחלומות פשוט מדמיין שתמונות החלומות הלא מאורגנות והמבלבלות נותנות להם מידע. אולם תרגום משמעות החלומות על פי השיטה המדעית אינו מבוסס על דמיונו של מפרש החלומות.

קרל יונג הצליח לגלות את משמעות שפת החלום הסמלית לאחר מחקר מפרך ומורכב. הוא יכול היה להבין את היגיון החלום.

המשמעות של חלומות באה לפי היגיון אחר, המאורגן בצורה שונה לחלוטין. אתה לא יכול להבין את המשמעות של חלום אם תסתכל עליו בהתבסס על ההיגיון של המצפון שלך. עליך לעקוב אחר מערכת ההיגיון של המוח הלא מודע שמייצר את החלומות שלך.

יכולתי להבין טוב יותר את היגיון החלום, ולהבהיר את כל הנקודות המעורפלות הקיימות בעבודתו של יונג. זו הסיבה שאני נותן לך שיעורים פשוטים, ועוזר לך להשתמש בידע הזה באופן מיידי לטובתך. כעת, לאחר שפישטתי את שפת החלומות, תוכלו להבין בקלות כיצד לתרגם את משמעות החלומות ולהבין את דברי אלוהים בתמונות החלום.

התרגומים המדעיים מכבדים את המשמעות שנותן המוח הלא מודע לתמונות החלומות שבהן הוא משתמש כדי לשלוח מסרים סודיים למצפון האנושי שלנו. תמונות החלומות הן המילים הלא מודעות. לכל תמונה יש משמעות ספציפית והיא נותנת מידע לחולם.

ישנם פרטים רבים בתמונת חלום. המוח הלא מודע נותן הגדרות שונות לכל מה שמופיע בחלום. שפת החלומות הסמלית משתמשת בתמונות של המציאות היומיומית שלך כדי לתת לך מסרים על עניינים שונים.

כאשר אתה לומד את המשמעות של סמלי החלום השונים אתה מסוגל להבין את שפת החלום. אתה גם צריך לעקוב אחר ההיגיון הלא מודע כדי לתרגם לחלוטין את המשמעות של חלום.

המוח הלא מודע מקשר בין תמונות שאינן קשורות כאשר אנו מסתכלים עליהן על סמך ההיגיון של המצפון שלנו. עם זאת, תמונות אלו קשורות כאשר הן מתורגמות על סמך ההיגיון הלא מודע. אנו יכולים להבין בבירור את משמעותם. כל תמונות החלומות מאורגנות היטב, אך הן עוקבות אחר ארגון המבוסס על קריטריונים שונים.

על ידי תרגום המשמעות של תמונות החלום על בסיס השיטה המדעית, תעקוב אחר תהליך של העצמת נפש, שפועל גם כמו טיהור רוחני; הכל בו זמנית.

שפת החלומות הסמלית עוזרת לך בכל המובנים. תוכל ללמוד כיצד להשתמש בבטחה בכל כוח המוח שלך. אתה גם תוכל למצוא את ההתאמה המושלמת שלך. הודעות החלומות עוזרות לך לפתח את המאפיינים החיוביים של האישיות שלך.

תהיה לך סדרה של חלומות שיתנו לך מידע על עניינים חשובים עבורך. המוח הלא מודע יראה לך פרטים רבים שאתה מתעלם מהם. לאחר מכן תשנה את התנהגותך בהתבסס על ההדרכה הלא מודעת.

לדוגמה, הנה חלק מחלום שחלמה אישה צעירה והתרגומים שלי:

‘אני הולך על הגשר (הגשר להולכי רגל לחצות כביש רחב).’

כשאתה חוצה גשר בחלומות זה אומר שתפגוש את אנטי המצפון שלך בצד השני של הגשר. משמעות הפגישה הזו היא שתוודא שיש לך מצפון אבסורדי ובאמת תאמין בקיומו.

כרגע אתה יודע שיש לך מצפון אבסורדי ורע שלא התפתח כמו המצפון האנושי שלך כי אתה לומד את משמעות החלומות שלך. עם זאת, עדיין לא פגשת את האנטי-מצפון שלך. אתה צריך לראות לתוך עצמך את המצפון הרע והאבסורדי שירשת, כדי שתוכל להאמין באמת שהוא חלק מעצמך.

אתה תפסיק להסתכל על עצמך כמו שאתה עושה עכשיו. אתם תזכרו שיש בתוככם תוכן שלילי שיש לבטל אותו באמצעות התודעה.

העובדה שהגשר הזה נמצא על כביש רחב ולא על נהר אומר שיש סכנה גדולה בתהליך. זה גשר מסוכן, יותר מסוכן מגשר על נהר.

זה אומר שהמפגש עם האנטי-מצפון שלך מסוכן מאוד עבורך. אתה תהיה מזועזע עם הגילוי הזה. זה אומר שעד היום לא האמנת שאדם ‘הגיוני’ כמוך יכול להיות אבסורדי במובנים רבים. אתה לא יכול להודות שיש לך צד פרוע.

“אדם לבוש שחור עם מסכה שחורה על פניו הולך בכיוון ההפוך”

הצבע השחור מייצג את הקבלה של מה שרע.

הגבר ללא פנים בחלומות מייצג את ההתאמה המושלמת שלך, במילים אחרות, הגבר של חייך, הגבר המושלם עבורך. אתה תרגיש שהאיש הזה הוא חלק מעצמך.

זה שאתה לא יכול לראות את פניו אומר שעד היום לא פגשת אותו עדיין. אתה תכיר את האיש הזה בעתיד, אבל אתה חייב להיות מוכן לפגוש אותו, כדי שתהיה לך מערכת יחסים מושלמת איתו אחרי שתפגשי את השידוך המושלם שלך.

העובדה שפניו כוסו במסכה מעידה שתצטרך לגלות אותו מאחורי המסכה של גבר שמתיימר לקבל את מה שרע, ויש לו גם דימוי חברתי (הבגדים השחורים) של מישהו שמקבל את מה שהוא רַע.

הבגדים שלובשים בחלומות משקפים את הדימוי החברתי של האדם; מה האדם הזה מראה לסביבה החברתית שלו על עצמו.

הבגדים שהוא לובש מציגים אותו כאדם שמקבל את הרע, אבל זה לא נכון. הוא לא מקבל את מה שרע; הוא פשוט מעמיד פנים שהוא עושה זאת. הבגדים שאתה לובש בחלומות פשוט מראים לעולם את המסכה החברתית שלך, לא את מי שאתה באמת, אלא מה אתה רוצה לגרום לעולם להאמין בעצמך.

אז העובדה שהאיש הזה לובש שחור יכולה לומר שהוא רוצה להיחשב כאילו הוא קיבל את מה שרע, למרות שהוא לא באמת מקבל את הרע. עם זאת, זה יכול גם אומר שהוא כן מקבל את מה שרע מסיבה כלשהי.

הקבלה של מה שרע היא חיובית כאשר אתה מקבל את מה שרע עבורך כדי לעזור לאחרים, אך קבלה זו היא שלילית כאשר אתה מקבל חוסר מוסריות ואלימות מבלי לבקר את הגישה שלך.

‘- כך אנחנו הולכים זה לקראת זה.’

אתה מייצג את האגו שלך בחלומות.

האיש הזה מייצג את השידוך המושלם שלך. אתם הולכים אחד לקראת השני על גשר מסוכן שיעזור לכם לפגוש את אנטי המצפון ולהבין שעליכם להילחם באבסורד. המשמעות היא שהמפגש עם אנטי המצפון שלך והשינוי באישיותך עוזרים לך להתכונן לפגוש את הגבר של חייך. במילים אחרות, הפגישה עם ההתאמה המושלמת שלך תלויה בשינוי האישיות שלך.

המוח הלא מודע מראה לך בחלק הזה של החלום שבגלל שאתה משנה את האישיות שלך ומשנה את ההתנהגות שלך, אתה סוף סוף יכול לפגוש את ההתאמה המושלמת שלך.

עם זאת, אתה עדיין בהתחלה. אתה עדיין לא יודע מי הוא, יש הרבה שאתה חייב ללמוד (אי אפשר לראות את הפנים שלו).

אתה גם צריך לשנות לחלוטין את האישיות שלך, כדי שתהיה לך מערכת יחסים מושלמת. את חייבת להיות אישה בוגרת ובטוחה בעצמך.

‘כשהוא עובר לידי אני מנסה לתפוס אותו, אני חוטפת לו את המעיל’

האגו שלך רוצה לתפוס את השידוך המושלם שלך לפני שאתה מוכן לפגוש אותו, ולפני שפוגש את אנטי המצפון שלך בצד השני של הגשר.

המעיל בחלומות מייצג הגנה מפני סכנות, ותדמית חברתית מוגנת.

זה שאתה חוטף לו את המעיל אומר שהאגו שלך גנב לו את ההגנה.

הוא מסתיר את עצמו, למרות שהוא מגיע לכיוונך.

“אבל הוא בורח ממני בכל זאת.”

הוא בורח ממך כי לפני הפגישה איתו, אתה צריך לפגוש את אנטי המצפון שלך ולהכיר באבסורד שלך. זה הכרחי כדי שתוכל לקבל לשנות את ההתנהגות שלך, במקום לעשות הכל כמו שאתה עושה עכשיו.

‘הבא: מסתבר שזה היה חלום,’

לחלום בחלומות אין משמעות סמלית.

זה אומר שהמוח הלא מודע הראה לך שהחלומות שלך עוזרים לך לפגוש את ההתאמה המושלמת שלך. זה יקרה כאשר תשנה את האישיות שלך.

אתה צריך להיות סבלני.

אתה צריך לעבור טיפול פסיכולוגי למשך פרק זמן מסוים. את חייבת להפוך לאישה חכמה ורגישה אם את רוצה לפגוש את השידוך המושלם שלך ולקיים איתו יחסי אהבה מושלמת.

[ad_2]

Source by Christina Sponias

Leave a Reply

Your email address will not be published.