By | November 5, 2021

[ad_1]

טארוט הוא אחד החפצים המתמשכים ביותר של תקופת הרנסנס. הקלפים שימשו פעם רק כחפיסות משחק. במהלך המאה ה-18, הם נקשרו לקסם ולמיסטיקה. זה היה אז כי הטארוט שימש לגילוי עתידות.

קריאת טארוט בסיסית

הרעיון מאחורי קריאת טארוט הוא פשוט – הקלפים מערבבים, מונחים במכסה והקורא מפרש את מה שהקלפים אומרים. חפיסת טארוט מורכבת מ-78 קלפים שלכל אחד מהם משמעות ספציפית הקשורה לחיים.

אמנות גילוי עתידות באמצעות שימוש בטארוט נקראת טרומנסיה. בניגוד לדעת הקהל, קלפי טארוט לא באמת מנבאים הון או אירועים עתידיים אבל הם מודדים תוצאות פוטנציאליות ובודקים השפעות סביב אדם.

ממרח הטארוט

התפשטות היא המונח המשמש לסידור הקלפים בקריאה. ראשית, הקלפים מערבבים על ידי האדם שמבקש הדרכה ואז הקורא פורס אותם בתבנית. לכל עמדה בממרח יש משמעות.

ישנם סוגים רבים של פריסה – Five Card, Celtic Cross ו-Mirror הם מהנפוצים ביותר בשימוש. סוג התפשטות בקריאה תלוי באיזו שאלה נשאלת ולעיתים תלוי בקורא.

סוג קריאות

1. קריאת שאלות נעשית כדי להתייחס לשאלה ספציפית. למרות שזה לא נועד לענות על שאלת כן או לא, זה יכול להנחות אותך לקבל את ההחלטה בעצמך. לכן, הדרך שבה השאלה נאמרת היא חיונית.

להיות חיובי. ציין את השאלה שלך בצורה חיובית ולא בצורה שלילית. במקום לשאול מדוע הקידום שלך לא קרה, שאל מה אתה יכול לעשות כדי שזה יקרה. בדרך זו, הקלפים יכולים לתת לך הדרכה טובה יותר.

תתמקד בעצמך. אם הקריאה מיועדת לעצמך, עשה את השאלות על עצמך ולא על האנשים סביבך. לדוגמה, השאלה מדוע בן הזוג שלך בוגד מתמקדת בו. תמיד תחזיר את המיקוד אליך.

להיות פתוח. אם כבר יש לך תשובה לשאלות שלך, אתה לא נותן לכרטיסים לעשות את העבודה שלהם. שמור על אפשרויות פתוחות ואל תצמצם את היקף השאלה האמיתית. היו ניטרליים ופתוחים לנקודות מבט אחרות.

2. קריאה פתוחה משמשת לטיפול בהיבט גדול יותר בחייו של אדם ולא בבעיה ספציפית. זה נותן הדרכה לאנשים שנכנסים לשלב חדש בחיים כמו חתונה, אמהות או סיום לימודים בקולג’.

קלפי טארוט פופולריים

בחפיסות הטארוט יש שני סוגי קלפים – מינור ומייג’ור ארקנה. קלפים מינוריים דומים לחפיסת קלפי המשחק הרגילה המחולקת לארבע חליפות. Major Arcana הם קלפים עצמאיים בעלי משמעות ייחודית ומיוחדת.

1. השטן. הקלף מציג את סאטיר, יצור חצי אדם חצי עז. אם קלף השטן מופיע בשאלת אהבה, ייתכן שהקשר קרוב לסיומו. שני הצדדים עלולים להרגיש לכודים והקסם של האהבה נעלם.

2. איש תלוי. הכרטיס מציג גבר תלוי הפוך מעץ. באופן כללי, Hanged Man משדר שאתה נקרע בין שתי אפשרויות – למעלה או למטה, פנימה או החוצה, כן או לא. יש משהו שאתה צריך לוותר עליו.

3. השוטה. הכרטיס מראה גבר מביט לעבר השמים העומד לרדת מצוק. הטיפש מכונה בדרך כלל קלף חיובי עם תזכורת שחשוב לקחת את הזמן ולהסתכל לאן אתה הולך. זה גם מצביע על התחלה חדשה.

4. מוות. הקלף מראה את המוות עצמו רוכב על סוס לבן. זה לא בהכרח אומר מוות פיזי אלא זה מייצג טרנספורמציה. המוות מזכיר לך לקבל יותר את השינוי ולהמשיך הלאה.

[ad_2]

Source by Steph Shurtlef

Leave a Reply

Your email address will not be published.