By | November 3, 2021

[ad_1]

קבוצת שאלות מונחות לקלפים מתוך אמונה שהן יענו באמצעות כוח רוחני. הקלפים הם בסך הכל כלים המשמשים להקיש על תת המודע היצירתי שלהם. קריאת קלפי טארוט כוללת קריאה מפורטת ומעמיקה של הקלפים שנבחרו על ידי אדם המהווה חלק מהאסטרולוגיה הוודית. אדם שבוחר בקריאה בקלפי טארוט מתבקש לבחור קלף אחד מקבוצת קלפים מסוימת המכונה החפיסה.

קורא קלפי הטארוט פורח את החפיסה עבור אדם שמציג את השאלה. הפרט יכול לשאול רק שאלה מסוימת, שקורא קלפי הטארוט עבורה נותן את קריאותיו. רצוי לשאול שאלה אחת בלבד כדי לקבל תשובות קרובות ונכונות בדיוק. אם תציג שאלה מעורפלת, שום מטרה לא תיפתר והתשובות יהיו מעורפלות כמו השאלה. כדי למצוא פתרון לבעיה מסוימת, יש לשאול שאלה ספציפית.

זוהי אמת מוכרת אוניברסלית שלא משנה באיזו סוג של מערכת ניבוי משתמשים, זה מאוד בלתי אפשרי לקבל ניתוח דקה אחר דקה של מה יקרה ואיך זה יקרה. לכן, אין זה הגיוני להמשיך להסתכל לתוך הקלפים כדי להסתכל מכה אחר מכה על העתיד.

כפי שהוא, הקלפים הם רק תמרורים בדרך – הם מנחים אותנו, ומראים לנו את ההנחיות, מודיעים לנו אם אנחנו הולכים בכיוון הנכון, ואפילו מכוונים אותנו לכיוון הנכון אם לא. הם לא יספרו פורמט מסוים או שלבים שיש לעקוב אחריהם, אלא ידריכו אותנו כיצד האירועים יתפתחו ככל הנראה ויראו לנו את הדרך הנכונה.

רוב קוראי קלפי הטארוט מתחילים כמעט תמיד בקריאה כללית שבה הם יעריכו את המצב כאן-ועכשיו של הלקוח שלהם. קורא קלפי הטארוט ינסה קודם כל להבין את העבר שלך, כי ניתוח רקע תמיד חשוב כדי לקבל תובנה בעתיד. בדרך כלל, הקריאה הזו מהעבר מדברת קצת על העתיד – מכיוון שאירועי העבר הובילו למצב הנוכחי, והתרחיש הנוכחי, אם לא ישתנה, ייצור סבירות גבוהה יותר לתרחיש עתידי מסוים.

אתה לא הולך לקריאת קלפי טארוט כדי לחזות במדויק את כל עתידך; אתה הולך לדבר על מה שמפריע לך. הבונוס הוא שלפעמים הקורא יכול להיות צודק. בהמשך, יש סיכוי שחלק מהתחזיות של קורא הטארוט יפגעו בך. זו כנראה תהיה תוצאה של הטיית אישור, מכיוון שכולם בני אדם ורגישים להטיית אישור.

בכל האפשרויות, אתה עשוי לקבל כמה תחזיות אמינות למדי. אמון הוא שכמעט כל מי שנכנס לקריאה שואל על אהבה ועבודה – וחלק אחר הוא כנראה הפרשנות של תחזיות שהן, באופן כללי, די מעורפלות.

דבר אחד שצריך לזכור הוא שהקריאה מעולם לא טענה שהיא בלתי ניתנת לשינוי. דבר אחד שגורם לאנשים קצת להסס לקרוא, הוא שזה כרוך בוויתור על שליטה. אבל היתרון הגדול נובע ממה שאנשים עושים אחר כך. במילים אחרות, אולי ההצלחה בחיי העבודה שלהם מבוססת על הזכירה לאנשים של אירועים שעלולים להתרחש באופן הסתברותי. אולי במקום שהטיית אישור תהיה טיעון נגד כל התהליך, זה הדבר שגורם לו לעבוד. קורא קלפי הטארוט עשוי לומר לך דברים שכנראה יציקו לך או יגרמו לך לחשוב לאורך זמן. אם הקורא צודק, אולי אתה מוכן לזה, ואם הקורא טועה, אז למי אכפת? למרות שקשה לחזות בדיוק מה הולך לקרות, אנחנו יכולים לחזות הרבה דברים על אנשים ועל העתיד עם קצת קריאה.

בכל אופן, אנחנו מבלים זמן רב במחשבה על איך לחזות דברים. די קשה לקבל את מדע החיזוי באופן עקבי. אבל בהתאם לפילוסופיה של חקר אסכולות אחרות של מחשבה חיזוי, למה שלא תלך לאחד המקורות הקלאסיים של התחזיות – קורא קלפי טארוט – כדי לגלות מה באמת יש להם לומר על העתיד, וכיצד תחזיות אלה ייערמו. מול ניתוח סטטיסטי קפדני. אתה יכול לשאול על כל דבר, חיי האהבה שלך, המשפחה שלך, עבודה, חברים, קרובי משפחה, בן זוג לחיים וכו’.

אז לסיום, אם מעולם לא ביקרת בקורא קלפי טארוט, כדאי שתעשה זאת עכשיו. לא רק שתקבלו כמה תובנות לגבי העתיד שלכם, אלא גם אור מנחה. לחזור לעבר שלך וללמוד מהטעויות שלך כדי להימנע מאותן התרחשויות בעתיד הקרוב זה תמיד רעיון טוב. קורא קלפי הטארוט עשוי לעשות בדיוק את זה, ליצור איתך קשר עם עצמך. אם אתה חושב, זה הועיל לך בכל דרך שאתה תמיד יכול לחזור אחרי מרווח זמן מתאים. ואם לא, שכחה מזה לא תזיק לאף אחד.

מומלץ ללכת על זה לפחות פעם אחת, רק כדי לקבל מושג ברור בחזית הזו. לא כולנו מאמינים באסטרולוגיה, נומרולוגיה, ניקוי הילה, הטלת כישוף, ריפוי מלאכים ושירותים דומים אחרים. אבל הכל קורה בפעם הראשונה וזו חוויה, התייחסו לזה כאל אחת, אם כלום. העיקר בכל החוויה הזו יהיה שכולם בעצם פועלים בתום לב. וראוי גם לציין שהרוב המכריע של הקריאות אינן כוללות תחזיות קונקרטיות, אלא הן יותר רק עצות ומחשבות ורעיונות כיצד לגשת לבעיות. אז למרות שקשה לחזות בדיוק מה הולך לקרות, אנחנו כנראה יכולים לחזות הרבה דברים על אנשים ועל העתיד עם קצת קריאה. לְבַקֵר קורא קלפי טארוט

[ad_2]

Source by Becky Dastoor Saighal

Leave a Reply

Your email address will not be published.