By | November 3, 2021

[ad_1]

אירוע רע שנחזה בחלום יכול לקרות בכל עת. אם החולם לא ישנה את הגישה שלו תהיה לו חוויה טראומטית שתעניש אותו על הגישה השלילית שלו בעוד כמה ימים, בעוד כמה חודשים או בעוד כמה שנים. הכל תלוי במספר גורמים.

עם זאת, מה שחשוב באמת היא העובדה שתחזיות חלומות מתגשמות.

עתידו של כל אחד תלוי במעשיו. אם הם ימשיכו לחזור על אותן טעויות ולהימנע מחובותיהם, בשלב מסוים הם בוודאי יתמודדו עם ההשלכות של חוסר האחריות והעקשנות שלהם.

כבר ראיתי חולמים סוררים רבים מתחרטים שלא עשו את מה שאלוהים הראה להם בחלומותיהם לפני שראו אירוע רע שנחזה בחלום המתרחש בחייהם.

עליך להיות זהיר ולמנוע מצבים רעים שעלולים לסכן את בריאותך הנפשית. האזהרות שיש לך בחלומות הן תחזיות רציניות שעליך לקחת בחשבון.

עכשיו אתה יודע שיש שד במוח שלך. אז, אל תהיה נאיבי. אתה צריך לפחד מהטעויות שלך. אם תהיה פחדן אדיש, ​​השד יחליף את האגו שלך.

משמעות החלומות עוותה במשך שנים רבות על ידי מתחזים רבים, והיא הופחתה על ידי הציוויליזציה המודרנית. אנשים רבים צוחקים עם הרעיון לשים לב לחלומות שלהם ולכבד את מסרי החלום כי הם מאמינים שחלומות הם דימויים חסרי משמעות שאין בהם היגיון.

עבודתו של קרל יונג שמה קץ לכל התפיסות השגויות לגבי משמעות החלומות, אבל העולם הבורים לא הצליח להבין את השיטה המסובכת שלו לפירוש חלומות. גם אני לא הצלחתי להבין את זה. הייתי צריך ללמוד יותר מדי כדי להבין את זה.

ספר שנכתב על ידי אחת מתלמידותיו (אסתר הרדינג) עזר לי להבין באמת את משמעות המסע אל העצמי. לקארל יונג היו מעריצים רבים ורבים מתלמידיו הוכיחו לעולם שעבודתו הייתה יוצאת דופן.

אני סטודנט וחולה שניצל מסכיזופרניה בזכות השיטה המבריקה שלו לפירוש חלומות לפני שאיבד את דעתי. אני מוכיח לעולם שהוא באמת גילה את המשמעות המדויקת של חלומות כי הוא הצליח לגלות את דברי אלוהים בחלומות. המוח הלא מודע שגילה קרל יונג הוא המוח של אלוהים.

יונג האמין שהמוח הלא מודע הוא יועץ טוב לאדם, אבל עלינו לקבל את ההחלטות שלנו על סמך מסקנות המצפון שלנו.

וידאתי שאני נוירוטי הודות לתיאור של קרל יונג את המאפיינים ההתנהגותיים של הטיפוס הפסיכולוגי שלי, הטיפוס הפסיכולוגי המופנם המבוסס על מחשבות.

חקרתי את הנוירוזות של כל הטיפוסים הפסיכולוגיים, והגעתי למסקנה שכל הטיפוסים הפסיכולוגיים הם אבסורדיים. במקביל וידאתתי שהמוח הלא מודע עוזר לי במידע שהוא נותן לי בהודעות חלומות, והרגשתי חזק יותר.

לכן הגעתי למסקנה שהמצפון האנושי הוא אבסורדי ושהמוח הלא מודע הוא חכם. זו הסיבה שצייתתי במדויק להנחיות שהיו בחלומות שלי במקום לעשות מה שמצפוני חפץ.

הבנתי שמצאתי אוצר. הייתי בקשר עם אלוהים.

לא היה לי ספק שמשמעות החלומות היא יותר מחשובה. אתה חייב להיות בעל אותה גישה רצינית ולכבד את משמעות החלומות שלך, שכן ברור שתתרגם אותם לפי השיטה המדעית לפירוש חלומות שגילה קרל יונג, שאותה פישטתי לאחר שגיליתי יותר כי צייתי במדויק להנחיה שהייתה לי. חלומות.

לא החשבתי את המוח הלא מודע כאילו הוא רק יועץ. הבנתי שהמוח הלא מודע הוא דעתו של אלוהים וצייתתי להדרכה שהייתה לי אפילו בניגוד לרצוני.

אתה צריך ללכת לפי הדוגמה שלי. בהתחלה זה קשה ואתה תרצה להתלונן כמוני, אבל אתה חייב להיות טוב ממני כי עכשיו אתה יודע כל מה שיכולתי לגלות. לא ידעתי מה אתה יודע בזמן שהתמודדתי עם הכל בפעם הראשונה.

אלוהים יגרום לך לנטוש את אזור הנוחות שלך ולעבוד קשה כדי להפוך לבן אדם מבריק.

אתה חייב לעשות מה שהוא מראה לך בחלומותיך ובדת שלך כדי להירפא ולקבל את ההזדמנות להפוך לקדוש ראוי להערצה שיציל את האנושות מאימה וייאוש, במקום להיות מפלצת אנוכית, אכזרית ואלימה שרק מעמיד פנים שיש לו רגשות אנושיים.

המצפון הנבער שלך הוא חד צדדי ולא מפותח, והוא נפל ללא הרף על ידי אנטי המצפון השטני שלך.

אתה צריך לחסל את אנטי המצפון השטני שלך דרך התודעה ולהפוך לקדוש כדי להפסיק להיחשף לסכנה הזו. זו הסיבה שהציות שלך להנחיית אלוהים בחלומות שלך הוא כל כך חשוב.

החלומות שלך מצילים את מצפונך ועוזרים לך להפוך לגאון רגיש, בעוד אנטי המצפון השטני שלך מנסה להרוס את מצפונך באמצעות שיגעון ואימה. ברור שאתה נמצא איפשהו בין שני הקצוות. העובדה שאתה במצב כזה אומר שאתה חייב להגן על מצפונך.

[ad_2]

Source by Christina Sponias

Leave a Reply

Your email address will not be published.