By | November 1, 2021

[ad_1]

“אגו אובי, לפני אובי, לפני אובי”

התפילות מתחילות לאובי, המערכת הבינארית של ניחוש מדת היורובה כדי לקבל תשובות “כן” ו”לא” לשאלות ברמות שונות של עוצמה ומשמעות. מערכת זו, חיונית לכל המושגים הדתיים האפריקאים תחת הכותרת העיקרית של Ifa ורמות הדילול השונות שלהם תחת הקטגוריות של Lukumi ו-Santeria, הן מתודולוגיה של הדרכים שבהן אגוזי קולה ניגריים (אובי אבטה), בשר קוקוס טרי (יקירי). el coco) וארבע קונכיות קאורי מדברות אלינו ונחשבות ל’פיות’ של האוריצ’ס. האוריצ’ים, כפי שהם מכונים ביחד, הם אלים ואלות הטבע מבוססי אפריקה השולטים במקומות ובאלמנטים שונים בעולם ונחשבים ל’מלאכים שומרים’ של כל אחד ואחד המאכלסים את כדור הארץ. כל אחד ואחד מאתנו נחשב כבעל ה”כאב” או ה”רוח” של האלוהויות המסוימות, וזה בתוך הפטאקים, או סיפורי האינטראקציות של האוריצ’ים זה עם זה ועם העולם שהשיעור ניתן או המסר מועבר .

רוחו של אובי, פעם בן תמותה עלי אדמות, עלתה להיות אוריקה לאחר שנעשו מעשים טובים, נפלה מחסד בגלל האגו. עם הירידה לכדור הארץ, רוחו של אובי גילמה את עץ דקל הקוקוס. למרות שאובי אינו יכול לדבר בשימוש בלשונו, הוא מתקשר דרך הצד הלבן (“הנקי”) או החום (“כהה”) של בשר הקוקוס. אם נעשה שימוש בקונכיות קאורי, זה הצד שנפתח כדי לציין “כן” (“נקי”) והצד המרופד הסגור מציין צד “לא” (“כהה”) של תבנית התשובה שנפלה במהלך החקירה .

לאחר סליחות טקסיות ותפילות, חלקם משתמשים בניבוי אובי עם קוקוס כדי לענות על שאלות במהלך קריאת עתידות בנוכחות הלקוח. אובי גם נותן בהירות לבלבול בכל הנוגע למסר של הקלפים כאשר משתמשים בהם עם קונכיות קאורי בקריאת קלפי טארוט עבור לקוח. לקוחות יכולים לשאול את אובי שאלה וגם היועץ או העובד הרוחני עשויים להתבקש לשאול גם כאשר שכבות הקלפים על עצמם אינן קשורות לדילמה של הלקוחות. אין להקל ראש בגילוי עתידות אובי, והיא נחשבת ככלי המסייע לאנושות לחפש בהירות בקבלת החלטות, ללא קשר לשאלה אם אתה חנוך לחלוטין לדת או לא. יש 5 רמות עוצמה לאובי; שתי תשובות חיוביות או חיוביות בדרגות חומרה שונות, שתי תשובות שליליות או “לא”, ותשובה “אולי” שצריכה שאלה שנייה כדי לחלץ תשובה פחות מעורפלת.

חמשת דפוסי הקליפה השונים שייפלו במהלך פגישת תשאול הם כדלקמן:

“עלפיה” – “כן בברכות!” – זוהי התשובה החיובית ביותר, אך מכיוון שהיא יכולה להיות להוטה מדי במשלוח שלה, היא חייבת לקבל הטלה שנייה כדי לאשר ולהבטיח את התשובה. הנפילה השנייה של הפרות חייבת להיות תשובה אחרת של “אלפיה” או “אג’יפה” או “אטגואה” כדי להיחשב כתשובה “כן”.

“Ejife” – “כן” (אך ללא הדגשה) – תשובה חיובית זו מתפרשת כ”כן, ועולמך מאוזן”, כלומר מה שהצעת או השגת (או עומד להגיע) מביא לאיזון לתת/קח , כן/לא, או מאבקים סותרים של העולם לשמור על הרמוניה.

“Etagua” (או “Etawa”) – “אולי” – תשובה זו מופיעה כאשר השאלה זקוקה להבהרה (הצבה אותה בצורה שתוכל לקבל תשובה “כן” או “לא” מלכתחילה) או Oricha היא מהרהר בכל הסיטואציה וצריך שאלה שנייה ש’טופלה’ כדי שתוכל לענות. כאשר אטגואה מופיעה, התשובה השנייה של הטלת הפגזים השנייה היא התשובה האמיתית. אם עוד “אטגואה” (Etagua-Meji) נופל אחרי הראשון, המשמעות היא “אל תשאל את מה שאתה כבר יודע”.

“אוקנה” – כלומר חושך מקיף את הלקוח ותוצאה חיובית אינה זמינה, אולי ללא עבודה רוחנית נוספת. קליפה אחת פתוחה ושלושה סגורים מציינים להתמקד בקרן האור הקטנה בחושך.

“אויקון” – התשובה ה”לא” הרצינית ביותר שכן היא מספרת על חוסר קשר של הלקוח עם הרוחניות שלו והולך בחושך. זוהי אזהרה חמורה; הוא מבשר בעיות בלתי צפויות, תאונות, שריפות ואפילו מבשר מוות. יש לשאול שאלות נוספות בשם הלקוחות כדי לקבוע מדוע אויקון הגיע. יש לפזר מים על אויקון ואם זה מופיע יותר מפעם אחת יש לשים את הקליפות במים כדי ‘לקרר’ את התשובה.

לאחר קריאת קלפי הטארוט המלאה, יש ללקוח הזדמנות לשאול שאלות שלא טופלו בקריאת הקלפים. אלה עשויים להיות בהירות נוספת לגבי הטלת הקליפה המקורית או שאלות אחרות שאינן קשורות למערכות יחסים ואסטרטגיות עסקיות. ברגע שנתחיל לקבל מספר “אטגואס” לשאלות בדפוס ברור, זו אינדיקציה לכך ששורת השאלות צריכה להסתיים כשהלקוח שואל שאלות לתשובות ברורות מול הפנים שלו.

אמנם לא תמיד תשובה מיידית, אבל אובי נותן תובנה לגבי הדברים הבאים. אין זה מסתורין שלקוחות שיחזרו לקריאת מעקב שלושה חודשים לאחר מכן יצעקו, “הקליפות צדקו! פשוט לא ראיתי את זה (המצב) מתפתח לפני!” ועוד הצהרות שמצביעות על כך שגילויי האמת שאובי נותן מתגשמים. עבורי, כמו גם יותר מ-70 מיליון פלוס חסידי הדת הילידית האפריקאית הזו, אנחנו יודעים שאובי לא משקר.

[ad_2]

Source by Jacqueline Mathers

Leave a Reply

Your email address will not be published.