By | November 1, 2021

[ad_1]

למרות שהשטחיות השוררת בעולם האבסורדי שלנו עיוותה את המשמעות האמיתית של חלומות, המחקר של קארל יונג והמחקר שלי עוזרים לך לתרגם במדויק את המשמעות של חלומות בבטיחות. אתה מסוגל להבין את המסרים החכמים שהם מכילים. לפיכך, אתה מוודא מיד שהמידע הזה תקף. מכיוון שיש לך מידע תקף שמראה לך את האמת על עצמך, אתה מוודא שזהו התרגום הנכון למשמעות החלומות שלך.

לדוגמה, מטופלת הגישה לראשונה את חלומותיה לתרגום חלומות מקצועי. היא הייתה אמורה לכתוב את הביוגרפיה של חייה מלבד לכתוב את חלומה. עם זאת, במקום לכתוב את סיפור חייה בכמה מילים, היא כתבה את דעתה על עצמה, ואמרה לי שהיא אישה בטוחה בעצמה.

אמרתי לה שהיא צריכה לכתוב כמה פרטים על עברה, ילדותה, הוריה ואחיה, החוויות הטראומטיות שלה או כל דבר אחר שסימן את חייה, אבל היא אמרה לי שהיא כבר הסבירה הכל על אישיותה.

החלום שלה חשף בבירור שיש לה בעיות פסיכולוגיות חמורות. כששלחתי לה את התרגומים שלי וביקשתי ממנה שוב לספר לי כמה פרטים על עברה, היא התוודתה שעברה ילדות איומה והיו לה טראומות עבר רבות. עם זאת, היא התחילה חיים חדשים בעיר אחרת והיא לא האמינה שמישהו יכול לשים לב שהיא לא ממש בטוחה בעצמה.

היא ניסתה להעמיד פנים שהיא חזקה והיא רק הייתה סקרנית לגבי משמעות החלום המוזר שלה, כאילו הכל בסדר איתה. עם זאת, המסרים הכלולים בחלומה חשפו את האמת המרה על המציאות הפסיכולוגית שלה. החולמת הזאת הבינה מיד שהיא לא יכולה להטעות אותי; היה לי מידע אמין עליה מהמוח הלא מודע.

התרגומים המדעיים שונים בתכלית מהפרשנויות השטחיות של מתורגמני חלומות בורים שמפרשים את משמעות החלומות על סמך דעתם האישית, או על סמך מחקר מדעי העוקב אחר ההיגיון של מצפוננו הבורים והחד-צדדיים. השיטה המדעית לפירוש חלומות היא תרגום אמיתי למשמעות של תמונות החלום על סמך ההיגיון הלא מודע.

קרל יונג ניסה להבין את המשמעות של שפת החלום כמו ארכיאולוג שניסה לפענח את המשמעות של שפה עתיקה. הוא כיבד את ההיגיון הלא מודע ואת המשמעות של התמונות החשובות ביותר עבור כל הציביליזציות של העולם.

הוא גם למד את המסמכים המסתוריים של האלכימאים, וגילה אמיתות חושפניות רבות על משמעות החלומות הודות לתרגול זה. זו הסיבה שהוא היחיד שהצליח לגלות את המשמעות הנסתרת של שפת החלום הסמלית, כפי שאני מוכיח בעבודתי.

העבודה שלי היא המשך לעבודתו של קרל יונג. הלכתי בדיוק על עקבותיו. ואז, צייתתי במדויק למוח הלא מודע.

אתה צריך ללכת בעקבות הדוגמה שלי כי הציות שלך יעזור לך להתקדם ולפתור את הבעיות שלך הכי מהר שאפשר. אל תבזבזו את זמנכם בהתנגדויות. אתה צריך להיות צנוע ולזכור שאתה בור ומופרך. סמוך על החוכמה הלא מודעת ופעל לפי ההנחיות שיש לך, גם אם זה נוגד את התוכניות שלך.

אתה צריך למעשה לפחד מהבורות שלך ומהאבסורד שירשת למצפון הפרוע שלך. יש הרבה דברים שאתה מתעלם מהם בעצמך ובעולם.

המוח הלא מודע שמייצר את החלומות שלך הוא המוח של אלוהים. זו הסיבה שהחלומות שלך מלמדים אותך איך להתמודד עם כל אתגרי החיים. אתה מיודע ומודרך.

גם אם אתה אתאיסט תוודא שאלוהים חי ומדבר בחלומות כי זו עובדה. כל תמונות החלומות מאורגנות היטב בהתבסס על היגיון החלום. היגיון החלום הולך בעקבות ההיגיון של המוח הלא מודע, המבוסס על חוכמה וקדושה.

כשתבינו איך ללכת לפי היגיון החלום וגם תלמדו את המשמעות של סמלי החלום החשובים ביותר, תבינו את שפת החלום. לכן, תוכל לוודא שהמסרים החכמים הכלולים בחלומותיך יכולים להגיע רק ממוח עליון. הודעות אלו עוזרות לך לפתור את הבעיות הפסיכולוגיות והיומיומיות שלך.

השיטה הדינמית שלי לתרגום מיידי מדימויים למילים (שנגזרת מהשיטה המסובכת של פירוש חלומות שגילה קרל יונג) עוזרת לך להבין מיד את המשמעות של כל החלומות. אתה פשוט מחליף תמונות חלום עם מילים שאתה יכול להבין. עשיתי את הפשט הזה על ידי הפרדת סצנות חלומות רבות מחלומות רבים שחולמים על ידי חולמים שונים, והבנת החשיבות של כל תמונה.

במילים אחרות, ניתחתי כל תמונה של החלום על פי היגיון החלום ועל סמך המשמעות של סמלי החלום, מבלי לשים לב לסיפור החלום. זה מה שאתה צריך לעשות.

אני מלמד אותך איך לגלות סיפור אחר מאחורי סיפור החלום לכאורה כשאתה מסתכל עליו בהתבסס על ההיגיון של המצפון שלך. מאחורי סיפור החלום לכאורה, תמצאו סיפור נוסף שמשקף את מה שקורה למוח ולנפש שלכם. החלומות שלך נותנים לך מידע על המציאות שלך.

כשאתה מסתכל על החלומות שלך על סמך ההיגיון של המצפון שלך החלומות שלך אינם מובנים, אבל כשאתה לומד את שפת החלום כל פרט בחלום הגיוני. צריך לתרגם את המשמעות הסמלית של תמונות החלום כדי לגלות את הסיפור הלא מודע.

נוכל לתרגם יצירות ספרותיות על בסיס שפת החלום, ולגלות את משמעותן הסמלית. אתן לך דוגמה שנלקחה מהספר הספרותי שכתבתי לאחר שעברתי תאונת דרכים טרגית ואיבדתי את החבר הצעיר שהיה לידי במכונית, כשהייתי נער.

הספר שלי היה סיפורו של קבצן שרצה לשים קץ לרעב עלי אדמות. היה לו אויב נורא; סלע לבן שחי על העננים מוקף ברוחות רפאים רבות.

הסלע הלבן לא נתן לקבצן למצוא אוכל. הקבצן התקומם בסלע. הוא גם התקומם באדישות האנושית לניסיונותיו להציל את העולם מרעב.

התחלתי לכתוב את הספר הזה כשהייתי כמעט בן 16, אחרי תאונת הדרכים הטרגית. האמנתי שהקבצן הוא גיבור גדול והסכמתי עם הרעיונות שלו בזמן שכתבתי את הסיפור שלו.

עם זאת, כשהפכתי למומחה לחלומות (כשהייתי בן 27) ניתחתי את הספר הזה על סמך שיטת פירוש החלומות של קרל יונג. לאחר מכן, וידאתי שהמשמעות של הסלע הלבן בחלומות היא חיובית.

להפתעתי, ראיתי שכל הדמויות של הספר שלי היו סמלי חלומות חשובים. הספר הספרותי שלי היה אוצר עבור מתרגם חלומות. התרגום של הסמליות המופיעה בספר זה על פי שיטתו של יונג עזר לי למצוא תשובות רבות לשאלות שהמורה שלי לא הצליח לענות עליהן. קארל יונג בוודאי יבין עובדה זו אם היה יכול לקרוא את הספר הספרותי שלי.

הקבצן מייצג חלק בוגר באישיות שלי שהרגיש חלש וחסר אונים לאחר התמודדות עם טרגדיה.

הסלע הלבן מייצג את אלוהים.

רוח רפאים מייצגת נוירוזה.

כעת אתרגם את המשמעות הסמלית של החלק הזה בסיפור הספרותי שלי, כדי להראות לכם את הסיפור הפסיכולוגי מאחורי הסיפור הנראה לעין.

״לקבצן שרצה לשים קץ לרעב עלי אדמות היה אויב נורא; סלע לבן שחי על העננים מוקף ברוחות רפאים רבות.

הסלע הלבן לא נתן לקבצן למצוא אוכל. הקבצן התקומם בסלע. הוא גם התקומם באדישות האנושית לניסיונותיו להציל את העולם מרעב.’

חלק בוגר שעבר טראומה באישיות שלי התקומם עם אלוהים כי צלם אלוהים היה מעוות על ידי הנטיות הנוירוטיות שלי.

הנוירוזה שלי עיוותה את אופיו של אלוהים. האשמתי את אלוהים בטעויות שנוצרו על ידי האבסורד והרוע האנושי.

האמנתי שאלוהים אחראי על האומללות האנושית, כמו שהאמנתי שלאלוהים יש חובה להגן על חברי במהלך תאונת הדרכים, אם הוא אמיתי. הפכתי לאתאיסט אחרי התאונה כי לא יכולתי להבין את קדושת האל, והתעלמתי מעומק האבסורד האנושי.

ניתחתי כל תמונה של חלק זה בספרי הספרותי על סמך היגיון החלום ועל סמך המשמעות של סמלי החלום, מבלי לשים לב לסיפור הקבצן (הסיפור לכאורה). שמתי לב לסמלי החלום, שעזרו לי להבין את הסיפור הלא מודע.

תבחין שתמצא סיפור נוסף מאחורי הסיפור הנראה של כל חלום כאשר תלמד את שפת החלום ותחליף תמונות חלום עם מילים שאתה יכול להבין.

[ad_2]

Source by Christina Sponias

Leave a Reply

Your email address will not be published.