By | October 29, 2021

[ad_1]

קריאת טארוט כוללת קלפים שונים המשמשים כדי לקבל תובנה לגבי המצב הנוכחי והאפשרי העתידי של המחפש. הקלפים והתחזיות המתפרשות כך מונחים על ידי כוח רוחני, וכוחות אלוהיים. חפיסת הטארוט נושאת בדרך כלל 78 קלפים ולכל קלף יש משמעות ייחודית. נדבר על קלף מסוים שריתק המון קוראי טארוט ואת מחפשי השאלות; זה הקלף השלושה עשר בחפיסה שנקרא “מוות”. הצליל הזה מפחיד כמו בחיים האמיתיים המוות מסמל את הסוף ואת האפס. אף אחד לא יודע מה קורה לאחר המוות וישנן תיאוריות שונות הקשורות לחיים שלאחר המוות או לחיים שאחרי המוות. נסקור את קלף הטארוט הזה של מוות דרך היבטים שונים.

התמונה והסמלים: התמונה על הכרטיס מציגה שלד מחזיק דגל על ​​סוס לבן. אנחנו יכולים לראות את הכרטיס מספר שלוש עשרה למעלה. חלק מתמונות קלפי טארוט מוות מציגות אנשים מתים על הקרקע, חלקן מציגות את התמונות של אנשים צורחים ודם יוצא מגופם כאילו מישהו חבט זה עתה במכת ההרג. אבל התמונה המשמעותית ביותר בקלף הטארוט היא תמונת השמש העולה. אולי לא נמצא את התמונה הזו בכל אוסף קלפי הטארוט המוות אבל ברוב קלפי הטארוט של Death השמש העולה בולטת. יש סמל נוסף על קלף הטארוט המוות שהוא ורד לבן. זהו סמל הטוהר והענווה. היופי נוכח גם שם. אבל אנחנו צריכים תמיד לזכור שגם לכל ורד יש קוצים.

משמעויות: קלף טארוט מוות לא נחשב כל כך גרוע בזמן שמפרש את משמעות הקלף ביחס למצב מסוים. אבל כן אם מישהו שואל את השאלה על אדם חולה או בן משפחה עם מחלה אז זה עלול לסמל את ההליכים המכוונים לכיוון הלא נכון. לעתים קרובות אנשים שואלים את השאלות על הקריירה או היחסים שלהם. בנסיבות אלו קלף זה מסמל את סופו של אחד ותחילתו של השני. זה אולי אומר שמישהו עוזב עבודה מסוימת ומקבל עבודה חדשה. ייתכן שמישהו מנתק מערכת יחסים עם אחד מבני הזוג ומתקדם לעבר קשר או בן זוג חדשים. המוות מביא התחלה חדשה ועל כך מעידה השמש העולה מאחור. השמש העולה אומרת למחפש שאם יש מוות יש גם התחלות חדשות. בכל פינה חשוכה יש גם אור בהיר. זה ממש כמו סרט אימה שבו דמות נאבקת כל הלילה בלחימה וטיפול ברוח רפאים ובסופו של דבר עם הזריחה רוח הרפאים מתה ומביאה יום חדש וחיים חדשים.

קארמה: קלף טארוט מוות נושא גם מאפיינים של אנרגיות קארמתיות. בתורת קארמה אדם מת ולובש צורה חדשה בחיים הבאים ומת שוב בחיים האלה ולובש שוב צורת חיים חדשה והמחזור הזה ממשיך. מה נעשה בעבר; נשמה תקצור בחיים האלה עד שהנשמה תתקדם גבוה יותר ויותר בתחום של מודעות עצמית ומימוש עצמי. אם נקשור זאת עם כרטיס המוות ונניח שנשאלות שאלות לגבי בריאות, קריירה ואהבה/יחסים, הקלף מסמל שמה שאדם עשה בעבר יקצור כעת. אדם ששותה הרבה או מעשן הרבה ישלם את המחיר אם הבריאות נמצאת בסיכון עקב התמכרויות אלו. אדם שלמד היטב בעבר ובכך רכש את הידע לרמה שבה הוא יכול לקחת את הסיכון והמאמץ לטפס בסולם הקריירה לרמה גבוהה יותר, יעשה זאת. בקשר, אדם ישא גם את פרי התנהגותו החיובית או השלילית שהפגין ביחסיו בעבר.

ורד לבן: לקחת בחשבון את הוורד הלבן כפי שאמרתי קודם כל ורד מגיע עם קוצים ולכן בנתיב של התחלות חדשות המחפש עשוי לחוות כמה מכשולים בדרך. נוכל לקשר זאת לאמירה אחרת “אלוהים עוזר למי שעוזר לעצמו”. בנתיב ההתקדמות יש תמיד כמה מכשולים ומכשולים שמגיעים בדרך והאדם שיכול לעבור את המשוכות הללו ינצח את המוות.

שינוי הוא המהות של קלף טארוט מוות. כאשר קלף טארוט זה נצפה בקריאת הטארוט על המחפש לשקול את הגורמים שעלולים להוביל לשינוי בחיים. הם צריכים לחשוב היטב איזה סוג של שינויים צפויים בחייהם באילו תחומי חיים, בין אם התחומים הללו הם אהבה, קריירה, בריאות, עסקים, רוחני, פוליטי, אקדמי, התנהגות כללית, פילנתרופית, נפשית או פיזית. בסופו של דבר על המחפש לשאול אם הם מוכנים לקחת את השינוי הזה בגבורה או שהם לא יכולים לעמוד במכשולים שהשינוי הזה עלול להביא. אם המחפש מסוגל לקבל את השינוי ואת ההשלכות הקשורות לשינוי הזה בדיוק כמו לוחם ומוכן לתת מאה אחוז מאמץ כדי להגיע למטרה אז הקלף הזה יראה להם את האור החדש בחושך: פתרון לבעיה שהם מחפשים.

[ad_2]

Source by Apurv B

Leave a Reply

Your email address will not be published.