By | October 29, 2021

[ad_1]

כולנו מכירים את ההיבטים העיקריים והמינוריים של האסטרולוגיה, ואת רמות החשיבות המיוחסות להם. אבל מה עם ההיבטים האלה שלא מייחסים להם כל כך חשיבות. בהסתכלות על אסטרולוגיה מנקודת מבט נומרולוגית, היית לוקחת בחשבון באופן אוטומטי את כל החלוקה של טבלת נטאל לפי מספרים אחד עד תשע. אבל האסטרולוגיה של הזרם המרכזי מתמקדת רק במספרים אחד (צירוף), שתיים (אופוזיציה), שלוש (טרין), ארבע (ריבוע), חמש (חמישון), שש (סקסטיל), ולבסוף, שמונה (חצי ריבוע). אלו נחשבים להיבטים עיקריים, כאשר הסקסטיל, החצי-מרובע והחמישון נחשבים כולם להיבטים מינוריים בסדר יורד.

כמו כן, כאשר עוסקים בהיבטים העיקריים (צירוף, טריון, ריבוע ואופוזיציה), חלק מהאסטרולוגים יאפשרו עד 10 מעלות עבור היבטים הכוללים שמש, ירח או עלייה, אך רק 6-8 מעלות עבור ההיבטים הפלנטריים האחרים. להיבטים הפחות חשובים, ה- sextile, sesquiquadrate ו-inconjunct, מותרים 2 מעלות של כדור. עם זאת, ההיבטים הנדירים בשימוש, הרומן והספטיל, מופיעים לעתים קרובות בתוכניות אסטרולוגיות בכדור ברירת מחדל של 0 מעלות וככאלה יופיעו בתרשים רק כאשר ההיבט של כוכב לכת, זווית וכו’ מדויק. אז, בהתחשב בכל האפליה הפעילה הזו, מה עם המספרים האחרים האלה, השבע והתשע?

המספר שבע מחלק את התרשים למקטעים של כ-51 מעלות, והוא נקרא ספטיל, אך נעשה בו שימוש מעט מאוד. עם זאת, המספר תשע משמש לעתים נדירות, אם בכלל. התשע מחלק את גלגל גלגל המזלות של מפה אסטרולוגית ב-40 מעלות. היבט זה נקרא נוביל. לרומן יש חשיבות הרבה יותר גדולה באסטרולוגיה הודית או וודית במקרה של תרשים Navamsa שבו כל קטע של 40 מעלות של התרשים המקורי נמתח על פני מעגל של 360 מעלות. פונקציה זו באסטרולוגיה המזרחית מוסיפה משקל למקרה לשימוש יותר בהיבט הספציפי הזה. אחרי הכל, למה להתעלם מהחשיבות הברורה?

הספטיל (7) הוא המספר הראשון של כל ההיבטים שאינו מתחלק באופן שווה. הפרשנות הכללית לכך היא שבגלל שהחלוקה הזו היא כוח קצת לא הגיוני של אנרגיה, יש כאן משהו קדוש וקדוש. בדומה לפרשנות הנומרולוגית של המספר שבע, הספטילים מכילים כוח רוחני ומרמזים על אפשרות של התערבות קוסמית. ספטילים מצביעים על הרמוניה ואיחוד, אם כי בצורה לא תואמת. היבטים אלה יכולים להצביע על מאמצים יצירתיים יוצאי דופן בידע עצמי והבנה אולטימטיבית. ספטילים מהדהדים עם אנרגיית נוגה, קרדינל, אוויר ומאזניים.

כאשר הם פועלים כטרנזיט הם יכולים לייצג כיכרות או התפצלות בכביש בהם נבחר באיזו דרך נגדיר את עתידנו. 7 הוא המספר של שבתאי, ולכן מניחים שנקודות אלו עוסקות ב”גורל”. אופי הוא גורל; אתה עושה את הדמות שלך לפי הבחירות שלך; ואתה פוגש את הגורל עם השימוש היצירתי בפוטנציאלים שלך. זו האחריות שאנו מקבלים כתוצאה משיעוריו של שבתאי. כל כוכב לכת שחולל כל כוכב אחר פגעה במזלג לתהליך הזה, נקודה שבה התבונה עשויה שלא לשרת את יכולת הבחירה שלך. הסתמכות על האינטואיציה שלך בשלב זה, וקבלת הדרכה בדרך זו, תעזור עם חוסר ההיגיון של האנרגיה הזו.

נוביל (9) מתרחש כאשר שני כוכבי לכת נמצאים במרחק של ארבעים מעלות זה מזה. זה ידרוש כדור חזק, אבל לא בהכרח כדור מדויק: אולי שתיים או שלוש מעלות. סדרת ההיבטים הנובילית קשורה לשלושת המשולשים והשישים. כולם כביכול באותה משפחה. מעניין שהמילה נובנה נטועה בנובל, והיא קשורה גם לתשע המוזות ול-ennead. הרומן מעביר כוח כריזמטי משהו, טרנסצנדנטלי, מיסטי, פרטים קארמתיים סמויים וצמיחה רוחנית. אומרים שהוא מעיד על התפתחות, או על היכולת לעכל מידע הדרוש לצמיחה אבולוציונית. נובילים יכולים להצביע על טקס ולהתייחס לנישואין. הטבילים מהדהדים עם אנרגיה צדק, אש, משתנית וקשת. היבט זה יכול גם לסמל סוג של ‘שעבוד’ שאנשים עלולים למצוא את עצמם תחתיו ביחס לאנרגיות הפלנטריות המעורבות. זהו היבט שיכול לעזור לך להכיר ולשחרר חיים קודמים שמחזיקים אותך בעבדות. היבט זה משמש הרבה בתחומים מומחים כמו אסטרולוגיה קרמית ורוחנית.

[ad_2]

Source by Thomas O Donovan

Leave a Reply

Your email address will not be published.