By | October 29, 2021

[ad_1]

למרבה המזל, נראה שהעולם מתעורר אט אט לאחר שינה ארוכה לצורך של דרך חיים הוליסטית יותר, דרך משולבת יותר להסתכל על בריאות. האם בריאות היא מטרה כמעט בלתי מושגת, או מצב עניינים טבעי? אני מאמין לאותם מרפאים ורופאים שאומרים לנו שבריאות היא, או צריכה להיות, המצב הטבעי שלנו. במקום לחפש תמיד אשמים להאשים במחלות ובמחלות שלנו, אולי נוכל לעשות את הצעד הראשון לקראת בריאות ורווחה מושלמת על ידי הגדרה מחדש של מהי בריאות באמת.

יש כמות מדהימה של שונות גנטית בין בני אדם, ובמבט מנקודת המבט של אסטרולוגיה, קיים גם מגוון עצום של שילובים של השפעות פלנטריות. חתירה לערך מספרי אידיאלי מדויק של אינדקס מסת גוף, לחץ דם, משקל גוף היא לא רק בלתי סבירה, היא גם מעמיסה הרבה על אנשים שמנסים להרגיש טוב יותר, להיות בריאים יותר. תארו לעצמכם אם יש רק מידה אחת של בגדים זמינים בחנויות. מלבד בני המזל המעטים שהם באמת בגודל כזה, שאר העולם יהיה כל הזמן לא בנוח.

אנשים שונים משגשגים בתזונה שונה, נהנים בעיקר מסוגי פעילות גופנית שונים, נהנים מסביבת עבודה שונה. למרות שאסטרולוגיה רפואית היא תחום מאוד משוכלל וטכני של אסטרולוגיה, ישנם כמה דברים שיכולים להועיל לאדם הדיוט בחיפושיו להשיג ולשמור על בריאות ורווחה אידיאליים.

אנשים שרוב או כל כוכבי הלכת שלהם מופיעים בזכר (אש: טלה, אריה, קשת או אוויר: מזל תאומים, מאזניים, מזל דלי) עלולים לפתח תנאים “יבשים” ו”חמים”. לחץ דם גבוה, מצב לב, מתח, חום וכו’. ברור שברגע שהמחלה באה לידי ביטוי, צריך לראות רופא מוסמך, אבל המפתח להצלחה בענייני בריאות הוא בעצם הימנעות מהמחלה.

הוספת פעילויות שמביאות אנרגיות מים ואדמה, כמו שחייה, טיולים רגליים, אומנויות לחימה, משחק, או לפחות האזנה למוזיקה, שירה, ריקוד, ציור, ציור ישחזרו את חוסר האיזון היסודי ולכן תדחה או תמנע לחלוטין את הבעיות הבריאותיות הפוטנציאליות הללו. באופן דומה, שינוי קל של הדיאטה כדי לכלול יותר מזון “רטוב” ו”קר” יכול לעשות דרך ארוכה להשגת איזון. בעוד שאדם בריא, אין צורך בשינויים דרסטיים. שילוב עדין של אנרגיות אלו בחיינו אינו דורש השקעה כספית עצומה או שינוי מוחלט של הרגלים.

בקצה הנגדי יש אנשים שמפת הלידה שלהם מציגה את רוב, או את כל כוכבי הלכת בסימנים נשיים (מים: סרטן, עקרב, דגים וכדור הארץ: מזל שור, בתולה, מזל גדי). סוכרת מסוג 2, בעיות מפרקים, השמנת יתר, עייפות ודיכאון נגרמות לרוב על ידי סוג זה של חוסר איזון יסודי. אנשים עם סידור פלנטרי זה ייהנו מאוד מספורט נפיץ, אירובי, טניס, כדורגל, דיונים, יציאה להרצאות, השתתפות בפעילויות קבוצתיות גדולות וכו’. תבלינים חמים, חטיפים מלוחים, אגוזים יבשים, קטניות, שום, ג’ינג’ר, או הגדלת התזונה יכולה להחזיר את האיזון על ידי מתן אנרגיות האש והאוויר החסרות. עדיף להימנע מאכילת יותר מדי מתוקים, שכן סוכר מזוקק עלול להזיק מאוד לכולם, ובמיוחד לאנשים עם סוג זה של חוסר איזון אלמנטרי.

בריאות גופנית ונפשית מושלמת קשורים זה לזה באופן מהותי, והם מאוד אישיים. מה שמועיל לאנשים מסוימים, לא יכול לעשות שום דבר, או אפילו להזיק לחלוטין לאחרים. הכרת ה”עצמי” שלך ואת מקומך ביקום, והיותך בטוח בחיבור שלך אל האלוהי, חיוניים במציאת הדרך הנכונה להישאר בריא.

[ad_2]

Source by Zour Gold

Leave a Reply

Your email address will not be published.